« Previous Page Table of Contents


Zapisani W Księgach

Listy osób urodzonych, poślubionych i zmarłych w Łopusznie zostały odtworzone z akt stanu cywilnego okręgu bóżniczego i gminy w Łopusznie. Pochodzą z lat 1874 – 1938. Akta z lat 1874-1903 przechowywane są w Archiwum Państwowym w Kielcach. Akta z lat 1904 –1938 znajdują się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łopusznie. Nie zachowały się akta z lat 1913 – 1919 – najprawdopodobniej uległy spaleniu podczas działań I wojny światowej. Z tego czasu zachowały jedynie wspomniane już wcześniej: „Księgi śmierci”, pisane ręką „oglądaczy zwłok”, łopuszańskich felczerów Krajskopfa i Jakubowcza.

Lektura list stanu cywilnego wymaga jednak pewnych komentarzy.

Po pierwsze - listy te, aczkolwiek stanowią pełny wypis z akt stanu cywilnego nie są kompletne. Głownie z powodu tego, że Żydzi dosyć niechętnie rejestrowali się w księgach stanu cywilnego i traktowali ten obowiązek dość obojętnie. Wpisy urodzeń i zgonów dokonywane były w dowolnym terminie, kilka, a nawet kilkadziesiąt lat od wydarzenia. Stąd bardzo często data wpisu w aktach nie jest zgodna z faktycznym rokiem urodzenia. Np. Mindla Wikińska urodzona w roku 1888 wpisana jest w aktach na podstawie zeznań świadków w roku 1937, podobnie jak Chaim Szmul Wikiński , urodzony w roku 1899. Takich przypadków jest bardzo dużo. Wpisu dokonywano zwykle w przypadku konieczności uregulowania spraw spadkowych i rodzinnych, konieczności uzyskania paszportu czy metryki potrzebnej do ślubu. Np. wspomniany już Izrael Kapitulnik dokonał wpisu urodzeń dzieci w roku śmierci pierwszej żony. Stąd czytelnik musi wiedzieć, że data wpisu niekoniecznie odpowiada rzeczywistej dacie urodzin czy zgonu. Warto także wiedzieć, że w księgach metrykalnych Łopuszna odnotowywano także śluby religijne jego mieszkańców, zawarte w innych miastach.

Po drugie – księgi w Łopusznie nie były prowadzone dość starannie, a władze nie były zbyt rygorystyczne w przestrzeganiu obowiązków rejestracyjnych. Stąd bierze się przyczyna istnienia w zapisach ksiąg lat, w których nie odnotowano ani urodzin, ani zgonów, co było rzeczą bardzo mało prawdopodobną.

Przygotowanie list nastręczało także sporo trudności związanych z niejednolitym zapisem żydowskich imion i nazwisk, zarówno w aktach w języku rosyjskim, jak i polskim. Stąd czytelnik znajdzie różne wersje imion, np. Chaim i Haim, Hersz, Herszel, Herszla, czy Icek, Icio, Icyk, bardzo często zapisywanych także fonetycznie, tak jak się mówiło językiem jidysz w centralnej Polsce np. Szejwa (Szewa, Szewach), Mnyl ( Emanuel), Lejbuś ( Lejb, Lejba ), Ajzyk ( Izaak), Kałma ( Kalman). Także imiona kobiece zapisywane były tak jak podał rodzic. Stąd i Ester i Estera, Rojza i Rajzla, Sura, Sora i Sara czy tak jak akurat wpisał urzędnik stanu cywilnego np. Chaja i Haja.

Przy odtwarzaniu list zachowałem pisownię oryginalną ( stąd czasem różna pisownia tych samych nazwisk i imion np. Kenigsztajn, Kenigsztejn, czy Konotkiewicz, Konotkowicz.

Wspomniane nieścisłości nie umniejszają jednak w niczym wartości list. Listy te są dziś bowiem , trwałym, materialnym śladem po tych, którzy swe życie związali z Łopusznem. Śladem, którego nie zatarł czas i którego nie zdołała zetrzeć w proch zbrodnicza

ręka faszyzmu. Zwłaszcza lista zmarłych jest symbolicznym pomnikiem postawionym na żydowskim cmentarzu w Łopusznie, po którym nie został żaden ślad. Dziś w miejscu cmentarza jest tylko niewielki las, a pośród drzew pozostał tylko jeden kamień.

Urodzeni w Łopusznie

1874
  1. Aleksandrowicz Herszla
  2. Aleksandrowicz Fajgla
  3. Ajndorf Henoch
  4. Adler Hinda
  5. Albirt Dawid
  6. Albirt Herszel Lejba
  7. Albirt Icio Majer
  8. Borensztajn Dawid
  9. Czerchowski Szaja
  10. Feldsztajn Łaja
  11. Guterman Abram
  12. Gołębiowska Gołda
  13. Godfrid Gołda
  14. Kotlicki Chaskiel
  15. Miodownik Bajla
  16. Markson Efraim
  17. Markson Josek
  18. Mela Icek Mnyl
  19. Paciorkowski Mortka Fiszel
  20. Podliński Lejbuś
  21. Rechtman Złata Łaja
  22. Rotsztajn Mortka
  23. Rajzman Izrael
  24. Rozenwald Szlama Mortka
  25. Rozencwajg Icek
  26. Strawczyński Moszek Jankiel
  27. Szkło Mindla
  28. Szkło Izrael
  29. Szlamowicz Cypla
  30. Sztejn Ruchla Rajzla
  31. Wajnsztajn Aron Henoch
  32. Wajsblum Estera Chana
  33. Wajsblum Pinkus Szlama
  34. Wajsblum Icek
  35. Weltman Szlama Henoch
  36. Zylbersztajn Brandla
  37. Zylbersztajn Cywa

1875
  1. Aleksandrowicz Lejzor
  2. Borensztajn Tauba
  3. Borensztajn Icek
  4. Borensztajn Rajzla
  5. Cukrowicz Chawa
  6. Chmielnicki Chaim
  7. Gruszka Chaja
  8. Gołębiowska Sura
  9. Gutman Abram
  10. Gutman Kalma
  11. Dutkiewicz Aron
  12. Krajskopf Brandla
  13. Markiewicz Kajla
  14. Młynarski Abram
  15. Płuciennik Sura
  16. Rajzman Frandla
  17. Ryng Gitla
  18. Strawczyński Szmul
  19. Strawczyński Nuta
  20. Skibowska Sura
  21. Sznajdrowicz Pesla
  22. Wajsblum Szaja
  23. Wikińska Ewa
  24. Żelazo Berek

1876
  1. Albrt Herszla
  2. Albirt Berek
  3. Adler Aron
  4. Aleksander Ajdla
  5. Borkowska Estera
  6. Waldsztajn Abram
  7. Wolanowska Chana
  8. Wajsblum Moszek
  9. Wikiński Chaskiel
  10. Gerszonowicz Estera
  11. Gołębiowska Rajzla
  12. Kotlicka Gołda
  13. Karpusińska Małka
  14. Linker Estera
  15. Markson Chaja
  16. Markson Eliasz
  17. Markson Sura
  18. Manela Zysla
  19. Płuciennik Gerszon
  20. Podliński Wolf
  21. Rechtman Berek
  22. Rajzman Mnyl
  23. Skórnicki Daniel
  24. Tajtelbaum Chemia
  25. Henigman Estera Fajdla
  26. Charendorf Gitla
  27. Cymerman Moszek
  28. Sztajn Majer
  29. Feder Aron

1877
  1. Aleksander Mojsze
  2. Aleksander Estera
  3. Albirt Bajla
  4. Borensztajn Fajwel
  5. Wajsblum Szmul
  6. Wyrzychowska Bajla
  7. Wajnryb Sura
  8. Herszlikowicz Gołda
  9. Dutkiewicz Chana
  10. Żarnowski Abram
  11. Zarnowski Jankiel
  12. Żarnowski Moszek
  13. Zylbering Chana
  14. Zylbering Rajzla
  15. Zylbersztajn Szmul
  16. Kotlicki Mortka
  17. Laskowski Michael
  18. Linker Icek
  19. Lewkowicz Berek
  20. Paluch Berek
  21. Rajzman Josek
  22. Rozenkranc Moszek
  23. Rozenkranc Małka
  24. Rozenwald Sura
  25. Rozenblum Estera
  26. Strawczyński Chimel
  27. Strawczyńska Kajla
  28. Sosnowski Lejbuś
  29. Strawczyński Jankiel
  30. Tajtelbaum Gołda
  31. Charenzowski Izrael
  32. Cukier Mnyl
  33. Szkło Fajgla
  34. Szjkło Mindla
  35. Szkło Bajla
  36. Szafir Nuchym
  37. Feldsztajn Kajla
  38. Feldsztajn Sura
  39. Frajman Kasryl
  40. Jakubowicz Jakub

1878
  1. Albirt Berek
  2. Albirt Szlama
  3. Blumensztyk Gitla
  4. Wajsblum Cyrla
  5. Wołnowska Szajndla
  6. Waldman Katia
  7. Waldman Frandla
  8. Gruszka Abram
  9. Goldmer Icyk
  10. Guterman Moszek
  11. Guterman Dawid
  12. Zylbering Nocha
  13. Kozłowski Lejbuś
  14. Krajskopf Sura
  15. Markiewicz Lejba
  16. Paciorkowska Rajzla
  17. Pfefer Jankiel
  18. Płuciennik Chana
  19. Rutkowska Łaja
  20. Skibowski Froim
  21. Strawczyński Josek
  22. Sytrawczyńska Chana
  23. Feldsztajn Ruchla
  24. Frydberg Icyk
  25. Charenzowski Berek
  26. Charenzowski Abram
  27. Cukier Chaim
  28. Sztajnfeld Wolf
  29. Jakubowicz Lewek

1879
  1. Aleksander Lejbuś
  2. Aleksander Chana
  3. Albirt Chaim
  4. Borensztajn Szlama
  5. Wajnryb Chaja
  6. Gołębiowska Gitla
  7. Godfrid Pinkus
  8. Dutkiewicz Pesla
  9. Kozłowska Chana
  10. Zylbering Icek
  11. Linker Icek
  12. Markiewicz Ruchla
  13. Manela Etla
  14. Młynarska Gitla
  15. Markson Majer
  16. Płuciennik Abram
  17. Rajzman Zyndel
  18. Rozenkranc Uryn
  19. Rozenkranc Towa
  20. Rozenwald Chaim
  21. Sosnowska Chana
  22. Strawczyńska Małka
  23. Feldsztajn Izrael
  24. Charendorf Bluma
  25. Chornung Perla
  26. Cukier Uryn
  27. Szkło Lubka

1880
  1. Albirt Małka
  2. Albirt Szmul
  3. Aleksander Lejbuś
  4. Blumensztajn Icyk
  5. Borensztajn Liba
  6. Wajsblum Dwojra
  7. Wajsblum Jankiel
  8. Wyrzychowska Rywka
  9. Wikiński Fiszel
  10. Weltman Chaja
  11. Weltman Ruchla
  12. Wajsblum Estera
  13. Herszlikowicz Herszla
  14. Gołębiowski Chemja
  15. Zylbering Sura
  16. Żelazo Chaja
  17. Żarnowski Szlama
  18. Kotlicki Moszek
  19. Karpusińska Gitla
  20. Konotkowicz Cyrla
  21. Kostersztajn Abram
  22. Lejwand Lejbuś
  23. Miodecka Rajza
  24. Markson Moszek
  25. Młynarski Ajzyk
  26. Miłecki Szmul
  27. Miłecki Moszek
  28. Proszowski Pinkus
  29. Płuciennik Josek
  30. Rutkowski Abram
  31. Rajzman Rachela
  32. Rozenblat Chana
  33. Strawczyńska Chaja
  34. Strawczyński Mortka
  35. Skibowska Rywka
  36. Tajtelbaum Szajndla
  37. Feder Rajzla
  38. Frucht Majer
  39. Chmielnicki Alter
  40. Cukier Chemja
  41. Cukier Berek
  42. Czerchowski Szmulk
  43. Czerchowski Izrael
  44. Czerchowski Majer
  45. Sztajnfeld Ruchla
  46. Jakubowicz Frymel

1881
  1. Aleksander Izrael
  2. Aleksander Bajla
  3. Aleksandder Szajndla
  4. Albirt Liba
  5. Blumenfeld Kopel
  6. Borkowska Liba
  7. Borensztajn Frymel
  8. Blumenson Estera
  9. Wołnowski Abram
  10. Wołnowski Moszek
  11. Wikińska Pesla
  12. Wajsblum Szlama
  13. Waldsztajn Szlama
  14. Gołębiowski Zysma
  15. Gruszka Jankiel
  16. Goldmer Boruch
  17. Dutkiewicz Mnyl
  18. Dutkiewicz Icek
  19. Zarnowska Hindla
  20. Zarnowski Lejbuś
  21. Zylberberg Dawid
  22. Kotlicka Szaja
  23. Kozłowska Bajla
  24. Krajskopf Alma
  25. Linkier Pesla c. Chila
  26. Linker Pesla c. Berka
  27. Linker Herszla
  28. Linker Dunia
  29. Markiewicz Izrael
  30. Mortkowicz Bajla
  31. Oblęgorski Szmerek
  32. Oblęgorska Maria
  33. Promnicki Abram
  34. Paciorkowski Fajwel
  35. Strawczyński Judka
  36. Strawczyńska Chana
  37. Strawczyńska Pesla
  38. Sosnowski S zmul
  39. Feldsztajn Maria
  40. Frajman Zysma
  41. Cukier Rajzla
  42. Szkło Fajwel
  43. Szkło Pesla

1882
  1. Albirt Jankiel
  2. Cymerman Wolf
  3. Charendorf Mortka
  4. Gołębiowska Chana
  5. Herszlikowicz Abram
  6. Lewkowicz Gitla
  7. Miodecka Pesla
  8. Manela Izrael
  9. Markson Rywka
  10. Margulis Dawid
  11. Oblęgorska Ruchla
  12. Oblęgorska Estera
  13. Proszowski Judka
  14. Rozencwajg Jankiel
  15. Rozenblum Moszek
  16. Rozenwald Izrael
  17. Rajzman Szajndla
  18. Rajzman Rajzla
  19. Szejer Lejzor
  20. Sztajnfeld Moszek
  21. Szafir Jakub
  22. Wikińska Rywka
  23. Weltman Moszek Chaskiel
  24. Wajsblum Boruch
  25. Zylberberg Jakub

1883
  1. Aleksander Małka
  2. Aleksander Josek
  3. Albirt Maria
  4. Albirt Icyk
  5. Borensztajn Tauba
  6. Blumenfeld Moszek
  7. Borkowski Cyna
  8. Cukier Frandla
  9. Cukier Kalma
  10. Cukier Sura
  11. Cukier Icek
  12. Czałczyński Kisril
  13. Czerchowski Lejba
  14. Dutkiewicz Mariem
  15. Feldsztajn Gitla
  16. Frydman Chana
  17. Frydman Hersz
  18. Frydburg Maria
  19. Guterman Szlama
  20. Gołębiowska Jochwet
  21. Gołębiowski Dawid
  22. Jakubowicz Chana
  23. Karupsiński Szmul
  24. Kestersztajn Josek
  25. Konotkowicz Chaja
  26. Lubiński Chemja
  27. Linker Chaskiel
  28. Lejwand Icek
  29. Młynarski Szmul
  30. Promnicka Gitla
  31. Rajzman Dawid
  32. Rajzman Kajla
  33. Rybowska Frymel
  34. Rozenkranc Frymel
  35. Strawczyńska Fajgla
  36. Strawczyński Szlama
  37. Szkło Abram
  38. Szkło Fajgla
  39. Szkło Rywka
  40. Szkło tauba
  41. Wajsblum Jankiel
  42. Weltman Chana
  43. Żelazo Sura

1884
  1. Aleksandrowicz Josek
  2. Aleksander Lejba
  3. Aleksander Moszek
  4. Albirt Bajla
  5. Albirt Maria
  6. Blumenfeld Masza
  7. Blumenson Lejbuś
  8. Bebelski Moszek
  9. Borensztajn Icyk]
  10. Borensztajn Maria
  11. Cukier Icyk
  12. Cukier Ruchla
  13. Duńska Chana
  14. Einhorn Izrael
  15. Feder Icio
  16. Feldsztajn Lejbuś
  17. Frajman Chaja
  18. Frucht Frajndla
  19. Frydberg Brandla
  20. Goldmer Ita
  21. Gruszka Mariem
  22. Herszlikowicz Szmul
  23. Gołębiowska Gitla
  24. Jakubowicz Gitla
  25. Kozłowska Nacha
  26. Laskowski Szlama
  27. Lewkowicz Herszel
  28. Linker Chana
  29. Linker Pesla
  30. Linker Jankiel
  31. Manela Boruch
  32. Miłecki Mortka
  33. Miodownik Tauba
  34. Oblęgorska Rachela
  35. Oblęgorska Estera
  36. Okowita Mariem
  37. Płuciennik Estera
  38. Podlińska Gitla
  39. Promnicki Lejbuś
  40. Promnicki Szmul
  41. Proszowski Josek
  42. Rajzman Nacha
  43. Rozenwald Chaja
  44. Rozenwald Ruchla
  45. Skibowska Tauba
  46. Sosnowska Sura
  47. Sosnowska Szajndla
  48. Strawczyńska Estera
  49. Strawczyńska Fajgla
  50. Strawczyński Fajwel
  51. Strawczyński Izrael s. Berka
  52. Strawczyński Izrael s. Herszla
  53. Strwaczyński Wolf
  54. Sztajnfeld Moszek
  55. Wajsblum Icyk
  56. Waldsztajn Chaja
  57. Weltman Abram
  58. Wikińska Rajzla
  59. Zylbering Chana
  60. Zylbering Jankiel
  61. Zylbering Jentel
  62. Zylbering Majer
  63. Żarnowska Cyrla
  64. Żarnowska Szajndla
  65. Żarnowska Złat

1885
  1. Ainhorn Moszek
  2. Albirt Izrael
  3. Aleksander Hela
  4. Aleksander Rywka
  5. Aleksander Sura
  6. Aleksandrowicz Chaim
  7. Amburska Chaja
  8. Blumenson Dwojra
  9. Charendorf Chana
  10. Dutkiewicz Rywka
  11. Feldsztajn Josek
  12. Feldsztajn Moszek
  13. Fredman Frymel
  14. Gołębiowska Chana
  15. Gotfryd Pinkus
  16. Guterman Mendel
  17. Hentman Abram
  18. Karpusińska Ruchla
  19. Karpusiński Jankiel
  20. Kaufman Fajwel
  21. Lejwan Szaja
  22. Margulis Ronia
  23. Rozengerg Abram
  24. Szkło Estera
  25. Szafir Efroim
  26. Sznajdrowicz Perla
  27. Sztajnfeld Josek
  28. Młynarska Chana
  29. Wajsblum Sura
  30. Weltman Chaja
  31. Żarnowski Jankiel

1886
  1. Ainhorn Chinda
  2. Albirt Izrael
  3. Albirt Perla
  4. Borensztajn Estera
  5. Bebelska Chana
  6. Chmielnicka Gitla
  7. Ciapa Bajla
  8. Cukier Bajla
  9. Weltman Bima
  10. Herszlikowicz Chaja
  11. Goldmer Izrael
  12. Gołębiowski Izrael
  13. Gołębiowski Aba
  14. Dutkiewicz Izrael
  15. Feder Szyfra
  16. Krakowski Moszek
  17. Kestersztajn Estera
  18. Markson Izrael
  19. Ossja Eliasz
  20. Podliński Jaskiel
  21. Pańska Chana
  22. Rozenkranc Bendet
  23. Sosnowska Chaja
  24. Sosonwski Chaim
  25. Sosnowska Sura
  26. Strawczyńska Rywka
  27. Strawczyńska Ruchla
  28. Strawczyński Bendet
  29. Sznajdrowicz Chaja
  30. Żelazo Bajla

1887
  1. Albirt Izrael
  2. Albirt Sara
  3. Aleksandrowicz Efroim
  4. Aleksandrowicz Berek
  5. Aleksandrowicz Gitla
  6. Amburski Josek
  7. Borensztajn Estera
  8. Cukier Berek
  9. Dutkiewicz Szajndla
  10. Feder Dyna
  11. Frajdman Pesla
  12. Frydburg Pesla
  13. Goldszajd Jakub
  14. Goldmer Pesla
  15. Gutman Maria
  16. Gutwirt Małka
  17. Jakubowicz Manuel
  18. Kotlicki Mnyl
  19. Linker Icyk
  20. Markowicz Ruchla
  21. Markson Icyk
  22. Miodownik Chana
  23. Miodownik MOszek
  24. Markson Menachim
  25. Promnicki Aron
  26. Płuciennik Jankiel
  27. Rybowska Chana
  28. Rozenwald Jankiel
  29. Ryng Chaim
  30. Sadowski Moszek
  31. Strawczyński Szmul
  32. Wogman Icio
  33. Waldsztajan Chendla
  34. Waldsztajn Mindla
  35. Żarnowski Jankiel

1888
  1. Albirt Pesla
  2. Aleksander Chenoch
  3. Aleksander Gitla
  4. Aleksander Małka c. Moszka
  5. Aleksander Zendel
  6. Aleksander Małka c. Icka
  7. Aleksander Moszek
  8. Aleksandrowicz Chana
  9. Amburska Fajgla
  10. Biderman Sura
  11. Bojgen Sura
  12. Boruchowicz Sura
  13. Borensztajn Liba
  14. Ciapa Szmul
  15. Czałczyński Pinkus
  16. Dutkiewicz Moszek
  17. Feldsztajn Berek
  18. Fridman Pesla
  19. Frucht Fajgla
  20. Gołębiowski Moszek
  21. Goldlust Łacia
  22. Henigman Moszek
  23. Herszlikowicz Rajza
  24. Konotkiewicz Rajza
  25. Lewin Chaim
  26. Linker Rachela
  27. Liker Chaim
  28. Lewkowicz Chaja
  29. Manela Pesla
  30. Miodecki Lejzor
  31. Młynarski Icyk
  32. Promnicki Moszek
  33. Pudlińska Maria
  34. Rybowski Jankiel
  35. Rudkowska Rywka
  36. Skibowska Chawa
  37. Sosnowski Moszek
  38. Sosnowski Mortka
  39. Strawczyńska Itla
  40. Spirystus Icyk
  41. Weltman Abram
  42. Weltman Rywka c. Herszla
  43. Weltman Rywka c. Jaskiela
  44. Wikińska Rywka
  45. Żarnowski Abram
  46. Żarnowski Wolf

1889
  1. Albirt Pesla
  2. Aleksandrowicz Chaja
  3. Bebelska Fajgla
  4. Borkowska Ela
  5. Brok Herszla
  6. Charendorf Aba
  7. Czartoszewska Sura
  8. Feder Estera
  9. Ginsberg Szlomo
  10. Gołębiowski Izrael
  11. Godfrid Rachela
  12. Godfrid Sura
  13. Goldryng Icyk
  14. Kestersztajn Łaja
  15. Korpusiński Abram
  16. Kotlicki Jankiel
  17. Kozłowska Maria
  18. Linker Lejzor
  19. Linker Rywka
  20. Markson Pinkus
  21. Miodownik Chaja
  22. Miodownik Izrael
  23. Miłecki Boruch
  24. Moszkowicz Chaja
  25. Ossja Zysma
  26. Rajzman Icyk
  27. Rajzman Ruchla
  28. Rozenberg Abram
  29. Rozenberg Chaim
  30. Rozenberg Gitla
  31. Rusinek Chenania
  32. Strawczyński Fajwel
  33. Strawczyński Symcha
  34. Szkło Chana
  35. Szkło Fajwel
  36. Wajnsblum Miłka
  37. Wagman Dawid
  38. Żarnowski Icyk
  39. Żarnowska Pesla
  40. Żelazo Izrael
  41. Żelazo Maria

1890
  1. Aleksander Dyna
  2. Borensztajn Icyk
  3. Cukier Sura- Łaja
  4. Cukier Sura- Gitla
  5. Fridman Łaja
  6. Gołębiowski Chuna
  7. Goldmer Bajla
  8. Goldszajd Rebeka
  9. Gołębiowska Chindla
  10. Herszlikowicz Rywka
  11. Dutkiewicz Icyk
  12. Jakubowicz Icek
  13. Konotkiewicz Jankiel
  14. Konotkiewicz Rachmil
  15. Łubiński Pinkus
  16. Miodownik Icyk
  17. Miodecki Eliasz
  18. Marymont Chana
  19. Płuciennik Izrael
  20. Rajzman Dobra
  21. Rozenberg Łaja
  22. Rozenwald Lejzor
  23. Strawczyński Srul
  24. Spirytus Szaja
  25. Szczerba Kasril
  26. Waldsztajn Abram
  27. Weltman Chaim- Chanania
  28. Zylberberg Icyk

1891
  1. Aleksandel Abela
  2. Aleksander Mnyl
  3. Borensztajn Rachela
  4. Bojgen Estera
  5. Charendorf Herszla
  6. Cukier Abram
  7. Cukier Jankiel
  8. Dembicka Chaja
  9. Dutkiewicz pesla
  10. Dutkiewicz Sura
  11. Feldman Estera
  12. Feder Jakub
  13. Feder Rachela
  14. Frydłowski Josek
  15. Gołębiowski Chaim
  16. Gruszka Chaja
  17. Jakubowicz Jakub
  18. Kenigsztajn Moszek
  19. Karpusińska Maria
  20. Krakowska Chaja
  21. Markson jankiel
  22. Miodecki Chemja
  23. Miodownik Abram
  24. Pańska Gołda
  25. Proszowski Abram
  26. Proszowski Szaja
  27. Rusinek Rucjhla
  28. Rozenkranc Estera
  29. Rajzman Josek
  30. Strawczyńska Pesla
  31. Strawczyński Szmul
  32. Weltman Josek
  33. Sosnowska Frajdla
  34. Wikiński Szlama
  35. Wikińska Mindla
  36. Wołnowski Chemja

1892
  1. Albirt Chana
  2. Aleksander Chana
  3. Aleksander Mejloch
  4. Borkowska Mirla
  5. Borkowska Frymet
  6. Borkowski Moszek
  7. Borensztajn Icyk
  8. Borensztajn Szajdla
  9. Boruchowicz Jankiel
  10. Charenzowska Gitel
  11. Cukier Cypra
  12. Czerchowska Estera
  13. Czerchowski Moszek
  14. Fedman Lejzor
  15. Feldsztajn Szmul
  16. Karpusiński Chaim
  17. Konotkiewicz Izrael
  18. Lejwan Henia
  19. Lewkowicz Icyk
  20. Lewkowicz Jakub
  21. Moszkowicz Lejzor
  22. Oblęgorska Frymet
  23. Rajzman Icyk
  24. Rajzman Moszek
  25. Rajzman Rywka
  26. Sosnowska Chana
  27. Sosnowski Kalma
  28. Strawczyński Fajwel
  29. Strawczyński Icyk
  30. Strawczyński Szaja
  31. Szkło Moszek
  32. Sztajn Szlama
  33. Waldsztajn Szlama

1893
  1. Albirt Izrael
  2. Aleksander Abram
  3. Aleksander Gitla c. Mnyla
  4. Aleksander Gitla c. Izraela
  5. Aleksandrowicz Mortka
  6. Aleksandfrowicz Szlama
  7. Aleksandrowicz Szyja
  8. Amburska Sura
  9. Berger Chaim
  10. Borensztajn Fajgla
  11. Borensztajn Wigdor
  12. Blumenson Chawa
  13. Charenzowska Estera
  14. Dutkiewicz Hersz
  15. Frydłowska Czerna
  16. Goldman Szlama
  17. Goldsztajn Salomon
  18. Gutman Frymet
  19. Henigman Boruch
  20. Kenigsztajn Liba
  21. Konotkiewicz Abramn
  22. Laskowski Calel
  23. Lewkowicz Chana
  24. Linker Maria
  25. Markson Chaim
  26. Markson Judka
  27. Miodownik Chaja
  28. Ossja Pesla
  29. Rozenberg Szlama
  30. Rozenberg Sura
  31. Skibowska Estera
  32. Sznajdrowicz Rywka
  33. Weltman Gerszon
  34. Weltman Chaskiel
  35. Weltman Frymet

1894
  1. Albirt Chil
  2. Albirt Icyk
  3. Albirt Jochwet
  4. Aleksander Jakub
  5. Aleksander Pesla
  6. Aleksandrowicz Dawid
  7. Aleksandrowicz Rajza
  8. Amburska Małka
  9. Bojgen Maria
  10. Borensztajn Małka
  11. Borkowski Szymon
  12. Biderman Małka
  13. Boruchowicz Herszla
  14. Borensztajn Mria
  15. Borensztajn Ruchla
  16. Chęciński Berek
  17. Dembicki Nuchym
  18. Feder Chinda
  19. Feder Icyk
  20. Federman Szymon
  21. Feldsztajn MOszek
  22. Goldblum Chil
  23. Gołębiowski Izrael
  24. Gruszka Rywka
  25. Gutman Gerszon
  26. Kestersztajn Rajzla
  27. Kenigsztajn Szlama
  28. Markson Abram
  29. Miodownik Fajgla
  30. Miodownik Icyk
  31. Mordkowicz Łaja
  32. Oblęgorska Chaja
  33. Oblęgorska Chawa
  34. Oblęgorski Jakub
  35. Podliński Moszek
  36. Rechtman Chana
  37. Rozenberg Jakub
  38. Rybowski Chaskiel
  39. Rybowski Zelman
  40. Ryng Szlama
  41. Sosnowska Chana
  42. Sosnowski Chaim
  43. Sosnowski Majer
  44. Sosnowski Mortka
  45. Strawczyńska Chaja
  46. Szczerba Lejzor
  47. Waksman Wigdor
  48. Waldsztajn Chil
  49. Weltman Maria
  50. Weltman Maloch
  51. Weltman Izrael
  52. Wrocławska Pesla
  53. Zylberberg Reuwen

1895
  1. Aleksander Krusza
  2. Aleksander Lejbuś
  3. Aleksander Moszek
  4. Aleksandrowicz Chemja
  5. Biedny Chaim
  6. Blumenson Izrael
  7. Borensztajn Izrael
  8. Borensztajn Kiwa
  9. Charenzowska Estera
  10. Cukier Elka
  11. Czerchowska Ruchla
  12. Dutkiewicz Josek
  13. Fedman Izrael
  14. Fridman Moszek
  15. Gołębiowska Pesla
  16. Gołębiowski Szoel
  17. Gotlib Abram
  18. Gutman Josek
  19. Linker Moszek
  20. Oblęgorska Gendla
  21. Proszowska Ruchla
  22. Rusinek Izrael
  23. Sosnowski Chenanja
  24. Strawczyński Dawid
  25. Strawczyński Szmul
  26. Waldsztajn Gołda

1896
  1. Albirt Izrael
  2. Aleksander Izaak
  3. Amburska Rywka
  4. Bebelski Izrael
  5. Borensztajn Wolf
  6. Borensztajn Josek
  7. Bojgen Szajndla
  8. Borensztajn Boruch
  9. Borensztajn Kisril
  10. Borkowska Chawa
  11. Chęciński Mortka
  12. Cukier Izrael
  13. Cukier Jankiel
  14. Cukier Szaja
  15. Cukier Ulik
  16. Frajman Szmul
  17. Goldmost Berek
  18. Goldryng Maria
  19. Goldryng Chaim
  20. Goldszajd Izrael
  21. Gruszka Nuchym
  22. Henigman Maria
  23. Herszlikowicz Lejbuś
  24. Kastersztajn Jankiel
  25. Lewkowicz Szmul
  26. Miodecki Izrael
  27. Miodecki Zelik
  28. Ossja Rajzla
  29. Pańska Chawa
  30. Pańska Łaja
  31. Rajzman Szlama
  32. Rechtman Abram
  33. Rozenberg Perec
  34. Rutkowski Jankiel
  35. Sosnowski Mosiek
  36. Sosnowska Sura
  37. Strawczyński Udes
  38. Strawczyński Kałma
  39. Strawczyński Zelik
  40. Szkło Welwek
  41. Wajnsztok Moszek
  42. Weltman Izrael
  43. Wikiński Abram
  44. Wierzychowska Chana
  45. Żarnowski Aminel
  46. Żarnowska Pesla
  47. Żelazo Chindla
  48. Żelazo Kisril

1897
  1. Aleksandrowicz Aron
  2. Aleksandrowicz Gitla
  3. Aleksandrowicz Lejbuś
  4. Borensztajn Liba
  5. Borensztajn Kisril
  6. Borensztajn Moszek
  7. Blumenson Moszek
  8. Blumentczyk Fajwel
  9. Brzyski Zalman
  10. Charenzowska Dwojra
  11. Ciapa Boruch
  12. Ciapa Dawid
  13. Cukier Icyk
  14. Cukier Lejzor
  15. Dutkiewicz Łaja
  16. Feldman Fajgla
  17. Feldsztajn Frymet
  18. Frydłowski Moszek
  19. Gołębiowski Aba
  20. Gołębiowska Gitel
  21. Gołębiowska Pesla
  22. Gołębiowski Zysman
  23. Goldman Efroim
  24. Gutman Chana
  25. Jakubowicz Rywka
  26. Kenigsztajn Izrael
  27. Linker Aron
  28. Markson Małka
  29. Markson Wigdor
  30. Miodownik Chaja
  31. Oblęgorski Icyk
  32. Oblęgorska Łaja
  33. Podlińska Frajdla
  34. Rajzman Chana
  35. Rubinowicz Chaja
  36. Rubinowicz Lejbuś
  37. Rusinek Wolf
  38. Rybowski Abram
  39. Sosnowski Szmul
  40. Strawczyńska Chaja
  41. Strawczyński Herszla
  42. Szkło Chaja
  43. Szczerba Towia
  44. Wajsblum Chawa
  45. Weltman Berek s. Chaskiela
  46. Weltman Izreael s. Berka
  47. Wierzychowski Izrael
  48. Żarnowski Szmul

1898
  1. Aleksander Chaim
  2. Aleksandrowicz Nuta
  3. Aleksandrowicz Sura
  4. Biderman Dawid
  5. Borensztajn Szmul
  6. Czerchowska Sura
  7. Dębińska Ruchla
  8. Fajgenblat Rachela
  9. Fajgenblat Mendel
  10. Feder Chawa
  11. Feder Josek
  12. Frajmel Herszla
  13. Gancarski Chaskiel
  14. Grinbaum Lejbuś
  15. Gruszka Maria
  16. Gofman Abram
  17. Guterman Icek
  18. Majzel Maria
  19. Markowicz Brandla
  20. Miodecki Jankiel
  21. Ossja Perec
  22. Płuciennik Josek
  23. Rozenberg Perec
  24. Rozenbaum Estera
  25. Rechtman Tamara]
  26. Sosnowska Chana
  27. Strawczyński Lejbuś
  28. Strawczyński Wolf
  29. Waldsztajn Perec
  30. Waldsztajn Szmul

1899
  1. Albirt Chaja
  2. Albirt Izrael
  3. Albirt Herszla
  4. Aleksander Abram
  5. Aleksander Sura
  6. Aleksandrowicz Abela
  7. Borensztajn Izrael
  8. Borensztajn Lejbuś
  9. Borensztajn Lejzor
  10. Borensztajn Sura
  11. Borkowski Eliasz
  12. Bojgen Małka
  13. Blumenson Jankiel
  14. Bebelski Chil
  15. Boruchowicz Majer
  16. Brzyski Icyk
  17. Brzyska Sura
  18. Charenzowski Abram
  19. Charenzowska Estera
  20. Charenzowski Herszla
  21. Charenzowska Jochwet
  22. Charenzowski Icek
  23. Charenzowski Majloch
  24. Charenzowska Szajndla
  25. Cukier Moszek
  26. Dębiński Judka
  27. Feldsztajn Abram
  28. Feldsztajn Dawid
  29. Fridman Szlama
  30. Frucht Chaja
  31. Waldsztajn Symcha
  32. Weltman Chil
  33. Wikiński Rachmil
  34. Wierzchowski Symcha
  35. Gruszka Tauba
  36. Herszlikowicz Aron
  37. Goldryng Zysma
  38. Gelbart Fajgla
  39. Gelbart Moszek
  40. Kenigsztajn Majer
  41. Markson Estera
  42. Moszkowicz Mindla
  43. Pański Lejbuś
  44. Podlińska Frymet
  45. Rozencwajg Mortka
  46. Rajzman Rywka
  47. Rybowski Abram
  48. Rybowski Dawid
  49. Rozenberg Noach
  50. Rozenfarb Szlama
  51. Sosnowski Berek
  52. Sosnowska Chana
  53. Strawczyńska Chana
  54. Strawczyński Lejbuś
  55. Strawczyński Lejzor
  56. Strawczyński Moszek
  57. Szczerba Szmul
  58. Żelazo Tojba

1900
  1. Aleksander Abram Berek
  2. Aleksander Abram Jakub
  3. Aleksander Itla
  4. Aleksander Maria
  5. Aleksander Sura
  6. Albirt Fajwel
  7. Albirt Herszla
  8. Borensztajn Aba
  9. Borensztajn Berek
  10. Bojgen Rajza
  11. Ciapa Abram
  12. Ciapa Judka
  13. Cukier Jakub
  14. Wajnsztok Icyk
  15. Wajsblum Elka
  16. Waks Abram
  17. Goldman Beniamin
  18. Gruszka Manela
  19. Gruszka Sura
  20. Grinbaum Abram
  21. Gotfrid Maria
  22. Guterman Moszek
  23. Goldmer Chana
  24. Gotlib Wolf
  25. Dutkiewicz Rajza
  26. Zilberszac Chana
  27. Żarnowski Moszek
  28. Zarnowski Szmul
  29. Żarnowska Rajzla
  30. Kuźnicki Jankiel
  31. Miodownik Zajwel
  32. Machtyngier Abram
  33. Manela Mortka
  34. Markson Chaim
  35. Miodecki Fajwel
  36. Oblęgorska Chawa
  37. Oblęgorska Chaja
  38. Oblęgorska Frymet
  39. Oblęgorski Jankiel
  40. Proszowska Estera
  41. Proszowska Sura
  42. Płuciennik Izrael
  43. Rajzman Uryn
  44. Rozenberg Moszek
  45. Sosnowski Herszla
  46. Sosnowski Moszek
  47. Szejn Chaja
  48. Szejn Moszek
  49. Szkło Icio
  50. Frajman Izrael

1901
  1. Albirt Chilel
  2. Albirt Izrael
  3. Aleksander Zendel
  4. Aleksanddrowicz Abram
  5. Borensztajn Estera
  6. Chęciński Jankiel
  7. Chęcińska Lejba
  8. Weltman Rywka
  9. Weltman Chilel
  10. Feldsztajn Chaja
  11. Frucht Kajla
  12. Gołębiowski Chilel
  13. Goldszajd Gitla
  14. Gruszka Chana
  15. Guterman Kałma
  16. Grinbaum Herszla
  17. Dutkiewicz Mariem
  18. Dutkiewicz Moszek
  19. Dutkiewicz Chilel
  20. Dutkiewicz Josek
  21. Kotlicka Chana
  22. Kotlicki Izrael
  23. Lejbowicz Chana
  24. Miodownik Chilel
  25. Miodownik Josek
  26. Oblęgorska Frymet
  27. Oblęgorska Estera
  28. Podliński Moszek
  29. Rajzman Fajgla
  30. Rozenwald Frymet
  31. Rechtman Złata
  32. Strawczyńska Chana
  33. Strawczyński Abram
  34. Zilbercat Symcha
  35. Żarnowski Szaja

1902
  1. Aleksandrowicz Lejbuś
  2. Borensztajn Menachem
  3. Borensztajn Chana
  4. Ciapa Chana
  5. Charenzowski Lejbuś
  6. Cukierman Judka
  7. Czuchowski Jankiel
  8. Feldsztajn Chana
  9. Feldsztajn Chaja
  10. Frydbeg Moszek
  11. Icykowicz Maria
  12. Icykowicz Szajndla
  13. Kenigsztajn Sara
  14. Krakowski Moszek
  15. Kopel Nuta
  16. Mozes Dawid
  17. Mozes Rywka
  18. Markson Szewa
  19. Majzel Aba
  20. Miłecka Łaja
  21. Miłecki Szlama
  22. Pański Ajzyk
  23. Paciorkowska Chaja
  24. Paciorskowki Abram
  25. Szkło Chinda
  26. Szkło Moszek
  27. Szkło Lejba
  28. Szkło Szmul
  29. Rozenberg Chilel
  30. Strawczyński Lejbuś
  31. Wikiński Szmul
  32. Wikiński Lejbuś
  33. Wikiński berek
  34. Wikiński Chilel
  35. Wierzchowski Chilel
  36. Borensztajn Szmul
  37. Goldryng Chaskiel
  38. Gruszka Nuchym- Moszek
  39. Gruszka Nuchym
  40. Guterman Moszek
  41. Grinbaum jakub
  42. Zylberberg Chilel
  43. Żarnowski Wolf

1903
  1. Albirt Chilel
  2. Aleksander Fajgla c. Szlomy
  3. Aleksander Gitla
  4. Aleksander Fajgla c. Mnyla
  5. Aleksander Chana
  6. Aleksander Bajla
  7. Rozensztajn Zelik
  8. Borkowska Chana
  9. Borkowski Szmul
  10. Borensztajn Moszek
  11. Borensztajn Chilel
  12. Borensztajn Fajgla
  13. Borensztajn Izrael s. Dawida
  14. Borensztajn Izrael s. Szlomy
  15. Blumenson Izrael
  16. Boruchowicz Pinkus
  17. Cukier Sura
  18. Ciapa Łaja
  19. Ciapa Henia
  20. Ciapa Kajla
  21. Czerchowski Moszek
  22. Dutkiewicz Chilel
  23. Dutkiewicz Szajndla
  24. Dutkiewicz Chaja
  25. Feldsztajn Chilel
  26. Fridberg Wigdor
  27. Frajman Abram
  28. Gruszka Rywka
  29. Godfrid Nesia
  30. Godfrid Maria
  31. Guterman Izrael
  32. Gutman Kałman
  33. Hessel Abram
  34. Kotlicki Jankiel
  35. Korpusiński Michel
  36. Lejwand Małka
  37. Lubelska Hela
  38. Lubelska Rojza
  39. Lubelska Mindla
  40. Płuciennik Jankiel
  41. Rechtman izrael
  42. Rybowska Chana
  43. Rybowska Perla
  44. Ryng Chil
  45. Ryng Josek
  46. Ryng Moszek
  47. Ryng Abram
  48. Ryng Pesla
  49. Rajzman Binem
  50. Strawczyński lejzor
  51. Strawczyńska Tamar
  52. Strawczyński Abram
  53. Sosnowski Moszek
  54. Sosnowska Rojza
  55. Strawczyński Lejzor
  56. Waksman Rywka
  57. Waldsztajn Izrael
  58. Weltman Pinkus
  59. Waldsztajn Moszek
  60. Zilbercat Ruda
  61. Zilberbaum Frymet
  62. Żarnowski Chaim
  63. Żelazo Izrael

1904
  1. Albirt Izrael
  2. Albirt Abram
  3. Albirt Fruma
  4. Albirt Chilel
  5. Albirt Moszek
  6. Borensztajn Jankiel
  7. Biderman Eliasz
  8. Borkowski Jankiel
  9. Brzeski Szmul
  10. Wikiński Kasryl
  11. Wikiński Chilel
  12. Wikińska Liba
  13. Weltman Jankiel
  14. Gołębiowski Chilel
  15. Gruszka Maria
  16. Hercberg Josef
  17. Gotlib Nuta
  18. Dębiński Szmul
  19. Zylbersztajn Ruchla
  20. Zylberberg Frymeta
  21. Zylberberg Moszek
  22. Zylberberg Frymeta Idesa
  23. Zylberberg Izrael
  24. Zylberberg Chaja Estera
  25. Zylberberg Chaim
  26. Markowska Gitla
  27. Markowska Rojza
  28. Ickowicz Moszek
  29. Kastersztajn Aron
  30. Kotlicki Szlama
  31. Kotlicki Michael
  32. Kotlicki Mendel
  33. Konotkiewicz Kasryl
  34. Konotkiewicz Jankiel
  35. Konotkiewicz Herszel
  36. Konotkiewicz Icyk
  37. Konotkiewicz Sura
  38. Korman Estera
  39. Korman Rywka
  40. Korman Hinda
  41. Korman Chaja
  42. Miodecki Boruch
  43. Miodecka Sura
  44. Miłecka Tauba
  45. Miłecki Moszek
  46. Lewkowicz Lejbuś
  47. Lewkowicz Fajwel
  48. Nidziński Hersz
  49. Paciorkowska Rywka
  50. Rusinek Abram
  51. Rozenberg Bajla
  52. Rajzman Rojza
  53. Ryng Tewje Berek
  54. Ryng Pesla
  55. Ryng Sura
  56. Rusinek Chaja Łaja
  57. Strawczyński Boruch
  58. Strawczyński Szaja
  59. Strawczyńska Sura
  60. Strawczyńska Gitel
  61. Starwczyńska Necha
  62. Strawczyński Szejwa
  63. Chęciński Herszel
  64. Chęcińska Sura
  65. Feldsztajn Frymeta
  66. Feldsztajn Icyk
  67. Feldsztajn Josek
  68. Feldsztajn Gendel
  69. Feldsztajn Estera
  70. Feldsztajn Chinda
  71. Frucht Jakow
  72. Frucht Izrael
  73. Cukier Chana
  74. Cukier Rywka
  75. Czerchowski Berek
  76. Czerchowska Małka
  77. Jakubowicz Sura

1905
  1. Aleksander Boruch
  2. Albirt Pesla
  3. Albirt Chilel
  4. Albirt Lejba
  5. Borensztajn Szyma
  6. Borensztajn Mnyl
  7. Borkowski Jankiel- Lejb
  8. Wierzchowski jankiel
  9. Wikiński Jankiel
  10. Wajnsztok Jankiel
  11. Weltman Chaja
  12. Wikińska Chaja
  13. Fedman Izrael
  14. Dutkiewicz Chaja
  15. Dutkiewicz Pesla
  16. Dutkiewicz Estera
  17. Dutkiewicz Sura
  18. Dutkiewicz Moszek
  19. Żarnowski Moszek
  20. Lejwan Emanuel
  21. Markson Pesla
  22. Markson Jente-Sura
  23. Miłecki Dawid
  24. Miodownik Mortka
  25. Podliński Chilel
  26. Podliński Eliasz
  27. Rybowski Chil
  28. Frajman Estera
  29. Frucht Chemja
  30. Heses Judka
  31. Żarnowski Fiszel
  32. Cukier Frymeta
  33. Cukier Josef
  34. Cukier Abram
  35. Czerchowska Ruchla
  36. Szkło Estera
  37. Jakubowicz Etel

1906
  1. Aleksandrowicz Dawid
  2. Aleksander Pinkus
  3. Aleksander Hania
  4. Aleksander Szlama
  5. Borensztajn Icek
  6. Borensztajn Majer
  7. Blumensztyk Tauba
  8. Boruchowicz Chaskiel
  9. Wikińska Frajdla
  10. Wikiński Herszla
  11. Gutman Małka
  12. Gutman Szmul
  13. Gutman Machul
  14. Gutman Szejwa
  15. Gruszka Gitla
  16. Goldmer Sura
  17. Gryman Icyk
  18. Zylberman Boruch
  19. Kopel Jankiel
  20. Lejwan Estera
  21. Markson Josif
  22. M Kalma
  23. Ossja Szymon
  24. Paciorkowski Gerszon
  25. Rajzman Moszek
  26. Strawczyński Ojzer
  27. Strawczyński Chaim
  28. Sosnowska Ruchla
  29. Chęcińska Rachel
  30. Feldsztajn Gitla
  31. Feldsztajn Chawa
  32. Feldsztajn Chaja
  33. Feldsztajn Chaim
  34. Feldsztajn Maria
  35. Feldsztajn Lejbuś
  36. Frydberg Chaim
  37. Feldman Moszek

1907
  1. Albirt Lejba
  2. Albirt Sura
  3. Albirt Łaja
  4. Albirt Hanka
  5. Albirt Chaja
  6. Albirt Pesla
  7. Albirt Moszek
  8. Aleksander Fajgla
  9. Apelsztajn Sura
  10. Apelsztajn Kałma
  11. Borensztajn Rywka
  12. Blumensztyk Berek
  13. Wikińska Chaja
  14. Wikiński Aron
  15. Wajnsztok Chaim
  16. Waldsztajn Szlama
  17. Feldman Kalman
  18. Gruszka Abram
  19. Grinbaum Josef
  20. Goldman Szlama
  21. Godfrid Estera
  22. Żarnowski Moszek
  23. Kopel Chana
  24. Lejwand Abram
  25. Miodownik Szejwa
  26. Miłecka Dyna
  27. Ossja Ruchla
  28. Ossja Pesla
  29. Płuciennik Herszla
  30. Rusinek Mortka
  31. Sosnowska Fajgla
  32. Sosnowska Łaja
  33. Sosnowska Złata
  34. Solnik Efroim
  35. Frajman Zelman
  36. Ojzen Chaim
  37. Ojzen Szejwa
  38. Ojzen Manuel
  39. Ciapa Estera
  40. Cukier Estera
  41. Czerchowska Estera
  42. Sztejnfeld Izrael
  43. Szkło Icek
  44. Szkło Jankiel

1908
  1. Aleksandrowicz Fajgla
  2. Aleksander Ita
  3. Aleksander Frajndla
  4. Albirt Szaja
  5. Borensztajn Kasryl
  6. Borensztajn Moszek
  7. Biderman Eliasz
  8. Wikiński Izrael
  9. Wajsblum Elka
  10. Weltman Abram
  11. Waks Berek
  12. Gołębiowski cek
  13. Gruszka Chaja
  14. Gruszka Fajgla
  15. Gutman Ajdla
  16. Gutman Rachla
  17. Zylberberg Chana
  18. Kenigsztajn Chilel
  19. Markson Gendla
  20. Młynarski Wolf
  21. Manela Ruchla
  22. Manela Fajgla
  23. Ossja Izrael
  24. Podliński Kałman
  25. Ryng Chaim
  26. Rozencwajg Moszek
  27. Rajzman Szajndla
  28. Rajzman Necha
  29. Strawczyńska Idesa
  30. Strawczyński Zelik
  31. Strawczyńska Łaja
  32. Strawczyński Icio
  33. Sosnowski Szmul
  34. Fridberg Judka
  35. Frajman Szmul
  36. Chucka Estera
  37. Chgucki Chil
  38. Cukierman Lejbuś
  39. Cukierman Fajgla
  40. Cukier Raszka
  41. Cukier Małka
  42. Ciapa Bajla
  43. Ciapa Perla
  44. Cukier Katia
  45. Cukier Brucha
  46. Cukier Estera
  47. Cukier Rajza
  48. Cukier Ruchla
  49. Szkło Chaja
  50. Czerchowski Herszla
  51. Ojzen Chilel
  52. Jakubowicz Abram

1909
  1. Aleksander Kałma
  2. Aleksander Gitla
  3. Albirt Izrael
  4. Albirt Mortka
  5. Blumenson jankiel
  6. Blumenson Icio
  7. Blumenson Szmul
  8. Bebelska Sura
  9. Waksman Bajla
  10. Waldsztajn Maria
  11. Waldsztajn Estera
  12. Waldsztajn Rywka
  13. Waldsztajn Ruchla
  14. Wikiński Fajwel
  15. Wikińska Ruchla
  16. Wikiński Abram
  17. Guterman Mortka
  18. Gołębiowski Izrael
  19. Zylberberg izrael
  20. Konotkowicz Pesla
  21. Konotkowicz Gitla
  22. Konotkowicz Łaja
  23. Konotkowicz Lejba
  24. Konotkowicz Icek
  25. Konotkowicz Jankiel
  26. Konotkowicz Abram
  27. Lewkowicz Gitla
  28. Luftman Chil
  29. Markson Izrael
  30. Markson Abram
  31. Markson Jankiel
  32. Majzel Sura
  33. Oblęgorska Rywka
  34. Oblęgorska Chaja
  35. Rajsztejn Chaskiel
  36. Rozenwald Moszek
  37. Rapoport Ruchla
  38. Rapoport Szaja
  39. Rozenberg Chinda
  40. Frydłowska Krusa
  41. Horowicz Estera
  42. Horowicz Jankiel
  43. Chęcińska Małka
  44. Czerchowska Kajla
  45. Czerchowski Izrael

1910
  1. Aleksandrowicz Czarna
  2. Aleksandrowicz Szmul
  3. Borensztajn Sara
  4. Borensztajn Tauba
  5. Borensztajn Abram
  6. Blumensztyk Lejzor
  7. Wajnsztok Lejbuś
  8. Weltman Bajla
  9. Weltman Rajzla
  10. Weltman Chaja
  11. Gołębiowska Estera
  12. Gołębiowski Aba
  13. Gołębiowska Rywka
  14. Gołębiowska Genia
  15. Gruszka Dawid
  16. Goldmer Gołda
  17. Gancarski Lejbuś
  18. Dutkiewicz Lejba
  19. Dutkiewicz Mendel
  20. Dembińska Liba
  21. Dembiński Rywen
  22. Dembińska Gitla
  23. Dembińska Sara
  24. Kopel Ruchla
  25. Nizińska Sara
  26. Miodecki Berek
  27. Ossja Chaim
  28. Rajzman Szajndla
  29. Rajzman Machul
  30. Sosnowski Moszek
  31. Feldsztajn Jankiel
  32. Grinbaum Raszka
  33. Grinbaum Wolf
  34. Ciapa Lija
  35. Cukier Liba
  36. Cukier Liba-Gitla
  37. Cukier Estera
  38. Czerchowski Majer
  39. Sztajnfeld Chaja
  40. Sztajnfeld Fajgla

1911
  1. Albirt Maria
  2. Albirt Dawid
  3. Albirt Berek
  4. Albirt Chaja
  5. Ajzenberg Sora
  6. Aleksandrowicz Chinda
  7. Aleksandrowicz Efroim
  8. Ojzen Icyk
  9. Aleksander Szmul
  10. Borensztajn Gabriel
  11. Biderman Ajdela
  12. Biderman Gitel
  13. Gruszka Chana
  14. Kotlicki Alter
  15. Lewkowicz Jankiel
  16. Lejwand Henia
  17. Miłecka Chawa
  18. Ossja Gołda
  19. Ossja Bajla
  20. Płuciennik Gitla
  21. Podliński Lejbuś
  22. Plaster Chil
  23. Rechtman Fajgla
  24. Rusinek Fajgla
  25. Rajzman Endel
  26. Rozenfarb Fruma
  27. Strawczyńska Chinda
  28. Strawczyński Menasze
  29. Strawczyński Szmerek
  30. Strawczyński Lejbuś
  31. Strawczyński Jankiel
  32. Strawczyńska Estera
  33. Strawczyński Dawid
  34. Strawczyńska Fajgla
  35. Strawczyńska Ałta
  36. Cukier Estera]Cukier Rywka
  37. Cukier Rywka-Małka
  38. Cukier Maria
  39. Sztajnfeld Kałma
  40. Sztajnfeld Gitla
  41. Sosnowski Josek
  42. Sosnowski Chaim
  43. Charenzowski Icyk
  44. Charenzowski Moszek
  45. Frucht Josek
  46. Kotlicki Alter
  47. Wikińska Estera
  48. Wikiński Chaim
  49. Wikińska Gitla
  50. Wikiński Aron
  51. Wikińska Sora- Brandl
  52. Wikiński Aba
  53. Wierzchowski Symcha
  54. Wierzchowska Gołda
  55. Wierzchowksi Moszek
  56. Waldsztajn Rywka
  57. Żarnowski Aron
  58. Zarnowska Dobra
  59. Zarnowski Chaim
  60. Żarnowski Berek

1912
  1. Albirt Abram
  2. Aleksandrowicz Fajgla
  3. Aleksandrowicz Sara
  4. Altsztajn Abram
  5. Gruszka Chaskiel
  6. Gancarski Eliasz
  7. Grinbaum Aron
  8. Grinbaum Perla
  9. Dutkiewicz Estera
  10. Dutkiewicz Lejbuś
  11. Dutkiewicz Mariel
  12. Dutkiewicz Majer
  13. Zylbersztajn Fajgla
  14. Zylbersztajn Szlama
  15. Zylberberg Ajzyk
  16. Żarnowski Nacha
  17. Kastersztajn Gołda
  18. Kestersztajn Pesla
  19. Kasza Estera
  20. Kasza Szlama
  21. Liskowskai Icyk
  22. Liskowska Mirla
  23. Liskowski Herszel
  24. Liskowska Złata
  25. Liskowska Brandla
  26. Liskowski Liba
  27. Markson Chaskiel
  28. Oblęgorski Icyk
  29. Płuciennik Liba
  30. Płuciennik Łaja
  31. Proszowski Herszla
  32. Podliński Gabriel
  33. Rusinek Dwojra
  34. Rafałowicz Abram
  35. Rafałowicz Sara
  36. Rajzman Abram
  37. Feldman Dobra
  38. Feldman Mendel
  39. Feldman Berek
  40. Feldman Izrael
  41. Feldman Wolf
  42. Feldman Załma
  43. Cukier Moszek
  44. Cukier Chinda
  45. Cukier Gilda
  46. Cukier Brucha
  47. Cukier Moszek
  48. Czerchowski Gitel
  49. Strawczyński Zelik
  50. Strawczyńska Brandla
  51. Strawczyński Rubin
  52. Strawczyński Szaja
  53. Strawczyński Perec

1913 1919 - ?

1920
  1. Aleksander Berek
  2. Aleksander jefroim
  3. Cukier Hendla
  4. Feldsztajn Abram
  5. Grynbaum Perla
  6. Goldszajd Chaskiel
  7. Grundman Izrael
  8. Proszowski Pinkus
  9. Proszowski Aron
  10. Rusinek Tauba
  11. Weltman Aba
  12. Żarnowska Sura
  13. Zarnowska Ajdla

1921
  1. Aleksander Abram
  2. Cisłowski Jakub
  3. Kapłan Haim
  4. Kopel Estera
  5. Weltman Uryn-Majer
  6. Zylberberg Mordka

1923
  1. Aleksander Hersz
  2. Aleksander Załam
  3. Borensztajn Wigdor
  4. Feldsztajn Estera
  5. Gołębiowski Lejzor
  6. Kałmowicz Izrael
  7. Lewkowicz Nuchym
  8. Markson Abram
  9. Norman Gida
  10. Proszowski Ajzyk
  11. Klingier Haim
  12. Rozencwajg Haja
  13. Sosnowski Mordka
  14. Sosnowski Hilel
  15. Sosnowska Estera
  16. Sosnowski jankiel
  17. Sosnowski Majer
  18. Żarnowski Wolf
  19. Żarnowski Gabriel
  20. Żarnowski Dawid

1924
  1. Aleksander Zełma
  2. Borensztajn Icek
  3. Gancarski Chaim
  4. Gancarski Chil
  5. Gancarski Eliasz
  6. Grinbaum Joel
  7. Gołębiowska Sura
  8. Gołębiowska Hana
  9. Grinbaum Rywka
  10. Herszkowicz Rywka
  11. Manela Estera
  12. Proszowski Josek
  13. Proszowska Hawa
  14. Rusinek jankiel
  15. Rusinek Szlama
  16. Strawczyński Pinkus

1925
  1. Feldsztajn Kajla
  2. Kapitulnik Szmul
  3. Kapitulnik Chaim
  4. Kapitulnik Łaja
  5. Kapitulnik Gitla
  6. Kapitulnik Herszla
  7. Kapitulnik Jankiel
  8. Kapitulnik Moszek
  9. Kaufman Frula
  10. Kaufman Haskiel
  11. Kaufman Szul
  12. Kenigsztejn Josek
  13. Laskowska Haja
  14. Laskowska Złata
  15. Laskowska Liba
  16. Laskowski Abram
  17. Lewkowicz Chawa
  18. Lejwand Moszek
  19. Oblęgorski Aba
  20. Rozencwajg Chaim
  21. Strawczyński Abram
  22. Weltman Chil

1926
  1. Aleksander Rywka
  2. Aleksander Jakub
  3. Alekander Liba
  4. Aleksander Abram
  5. Borensztajn Nacha
  6. Finkler Chaim
  7. Feldsztajn Moszek
  8. Kałmowicz Moszek
  9. Luftman Szmul
  10. Proszowski Szulim
  11. Rozencwajg Perla
  12. Ścisłowska Maria
  13. Strawczyński Lejba
  14. Weltman Berek

1927
  1. Aleksander Sura
  2. Borensztajn Wolf
  3. Borensztajn Wigdor
  4. Cukier Chaja-Liba
  5. Cukier Dina
  6. Dziadek Kajla
  7. Grinbaum Chaim
  8. Gancarska Sura
  9. Konotkiewicz Dawid
  10. Konotkiewicz Rywka
  11. Oblęgorski Lejzor
  12. Szkło Kopel
  13. Wikiński Wolf
  14. Żarnowska Chaja

1928
  1. Feldsztajn Icek
  2. Goldfeld Dwojra
  3. Herszlikowicz Moszek
  4. Herszlikowicz Rojza
  5. Strawczyńska Estera

1929
  1. Aleksander Ojzer
  2. Frajman Sura
  3. Kapitulnik Kałma
  4. Zwierz Jentla

1930
  1. Aleksander Lejzor
  2. Grynbaum Mindla
  3. Oblęgorska Estera
  4. Proszowski Lejzor
  5. Żarnowska Sura
  6. Żarnowski Lejzor
  7. Żarnowska Gitla

1931
  1. Aleksander Estera
  2. Borensztajn Lejzor
  3. Borensztajn Herszel
  4. Cukier Kajla
  5. Frajman Moszek
  6. Feldsztajn Chaja
  7. Janklewicz Moszek
  8. Lewkowicz Całel
  9. Proszowski Zelik
  10. Proszowski lejzor
  11. Szczerba Abram
  12. Szczerba Izrael
  13. Weltman Abram
  14. Weltman jankiel
  15. Wodzisławski Abram
  16. Zylberberg Abram
  17. Zylberberg Chaim-Szmul
  18. Zylberberg Chaim-Ajzyk
  19. Zwierz Westera
  20. Żarnowski Abram
  21. Żarnowska Nacha

1932
  1. Albirt Lejbuś
  2. Konotkiewicz Mendel
  3. Cukier Masia
  4. Gołębiowski Szmerek
  5. Konotkiewicz Chana
  6. Kaufman Chana
  7. Mendlewicz Luba
  8. Mendlewicz Szmul
  9. Mendlewicz Nuchym
  10. Wajnsztok Majer
  11. Zylberberg Pinkus
  12. Zylberberg Ajzyk
  13. Zylberberg Majer

1933
  1. Cukier Gitla
  2. Czałczyński Jankiel
  3. Grynbaum Gitla
  4. Janklewicz Rajzla
  5. Ostym Pesla
  6. Rozencwajg Dawid

1934
  1. Aleksander Chil
  2. Feldsztajn Frymeta
  3. Genat Estera
  4. Genat Ruchla
  5. Genat Dwojra
  6. Gerszon Łaja
  7. Gancarska Ruchla
  8. Horenzowska Łaja
  9. Horenzowski Kasryl
  10. Kasza Jankiel
  11. Rajzman Lejbuś
  12. Sosnowska Pesla
  13. Sosnowska Marjem
  14. Zylberberg Chana

1935
  1. Albirt Icek
  2. Borkowska Chaja
  3. Cukier Szmul
  4. Czałczyński Szulim
  5. Czałczyński Lejzor
  6. Dębiński Abram
  7. Frydman Liba
  8. Feldsztajn Kałma
  9. Gancarski Josek
  10. Gancarski Izrael
  11. Gancarski Josek-Lejb
  12. Gruszka Szulim
  13. Ickowicz Szyma
  14. Laskowski Szyja
  15. Luftman Berek
  16. Luftman Chawa
  17. Ossja Sara
  18. Proszowska Rywka
  19. Rozenblat Hirsz
  20. Strawczyńska Dobra
  21. Szlamowiocz Chaim
  22. Sosnowska Łaja
  23. Wajnsztok Bajla
  24. Wajnsztok Mendel
  25. Zylbersztajn Estera
  26. Zylberberg Chaja
  27. Żarnowski Moszek

1936
  1. Aleksander Aria-Lejb
  2. Albirt Rojza
  3. Albirt Bina
  4. Blumenson Lejb
  5. Ciapa Załma
  6. Frajman Lejbuś
  7. Finkler Mordka
  8. Finkler Blima
  9. Goldszajd Chaim
  10. Korman Chaja
  11. Korman Moszek
  12. Korman Herszel
  13. Korman Mindla
  14. Rajzman Rywka
  15. Strawczyńska Nacha
  16. Weltman Jankiel
  17. Wajnsztok Chaja
  18. Żarnowski Hilel

1937
  1. Borycki Dawid
  2. Borycka Ruchla
  3. Czerechowski Uryn
  4. Czałczyński Moszek
  5. Feldsztajn Gitla
  6. Finkler Basia
  7. Frucht Masia
  8. Finkler Chaja
  9. Finkler Szejwa
  10. Gołębiowska Genia
  11. Goldlust Moszek
  12. Goldszajn Aba (?)
  13. Goldszajn Sura (?)
  14. Laskowski Kopel
  15. Luftman Josek
  16. Markson Chaskiel
  17. Paciorkowska Rojza
  18. Proszowska Gołda
  19. Rajzman Nucha
  20. Rapoport Zysla
  21. Rapoport Zysla-Lapides
  22. Rapoport Chaja
  23. Rajzman Moszek
  24. Rajzman Nycha
  25. Strawczyńska Ruchla
  26. Wikińska Mindla
  27. Wikiński Chaim-Szmul
  28. Wikiński Gabryel
  29. Wikiński Lejbuś
  30. Weltman Hinda
  31. Wodzisławska Mindla
  32. Wodzisławska Sura
  33. Wikiński Dawid
  34. Wajnsztok Abram
  35. Żarnowski Icek
  36. Żarnowska Mindla
  37. Żarnowska Estera
  38. Żarnowska Chuma
  39. Żarnowski Majer
  40. Żarnowski Wolf

1938
  1. Harendorf Estera
  2. Halperin Wolf
  3. Janklewicz Icek
  4. Kenigsztajn Chaja
  5. Kopel Majer-Chil
  6. Kopel Estera
  7. Laks Abram
  8. Luftman Adel
  9. Luftman Chaja
  10. Łapa Berek
  11. Miodecki Chaskiel
  12. Markson Jankiel
  13. Najlmiler Iser
  14. Promnicki Aron
  15. Promnicka Chaja
  16. Proszowski Mordka
  17. Rafałowicz Abram
  18. Rafałowicz Sura
  19. Rajzman Szmul
  20. Rubinowicz Ruchla
  21. Szczerba Abram
  22. Strawczyńska Maria
  23. Strawczyńska Pińcia
  24. Strawczyński Dawid
  25. Szkło Izrael
  26. Sosnowska Sura
  27. Trawa Lejbuś
  28. Trawa Minda
  29. Wikińska Estera
  30. Waldsztajn Ałda
  31. Waldsztajn Chaskiel
  32. Wikińska Mariem
  33. Wikiński Rachmil
  34. Wikiński Moszek
  35. Wikiński Chaim
  36. Weltman Blima
  37. Zylberberg Moszek
  38. Zylberberg Szmerek
  39. Zylberberg Zelik
  40. Żarnowska Mindla
  41. Żarnowski Szlama
  42. Żarnowski Moszek
  43. Żarnowska Złata

 

Śluby w Łopusznie

1874
  1. Chorensłup Herszek i Zylbersztajn Estera Ewa
  2. Kugler Eliasz Rafał i Frajman Małka
  3. Szkło Dawid i Skibowska Ruchla
  4. Sznajdrowicz Icek i Cymerman Ryfka

1875
  1. Herszkowicz Abram i Czałczyńska Ruchla
  2. Karpusiński Michael i Rajzman Vhana
  3. Rozenwald Majer i Charendorf Rywka
  4. Segal Pinku i Aleksandrowicz Chana
  5. Sosnowski jankiel i Charenzowska Rywka
  6. Strawczyński Dawid i Szkło Gołda
  7. Feder Moszek i Wajsblum Estera
  8. Feldsztajn Wolf i Rozenwald Rywka
  9. Henigman Mendel i Godfrid Rywka
  10. Charendorf Herszla i Cukier Ruchla

1876
  1. Białkowski Chil i Rajzman Małka
  2. Wajnryb Moszek i Manela Bajla
  3. Goldman Moszek i Albert Sura
  4. Linker Berek Weltman Estera
  5. Mortkowicz Mortka i Strawczyńska Małka
  6. Sztejnfeld Dawid i Feldsztajn Łaja

1877
  1. Kozłowski Moszek i Miodownik Sura
  2. Manela Moszek i Totelberg Małka
  3. Rutkowski Uryn i Miodownik Estera
  4. Sosnowski Mortka i Żarnowska Brandla
  5. Sztajnberg Icek i Cukier Rywka
  6. Chmielnicki Ludwik i Rozenwald Cywia

1878
  1. Blumenson Beniamin i Gołębiowska Rywka
  2. Wajngard Lejbus i Promnicka Rywka
  3. Gołębiowski Szoel i Osa Chawa
  4. Glajt Moszek i Czuchowska Estera
  5. Goldlust Lejbuś i Aleksander Rywka
  6. Kostersztajn Dawid i Płuciennik Łaja
  7. Miodecki Chaskiel i Rozenberg Gołda
  8. Głogowski Mortka i Szkło Pesla
  9. Rozenberg Aron i Markson Małka
  10. Zylberberg Josek i Handelman Szyfra
  11. Fajngelblum Lejbuś i Strawczyńska Małka
  12. Fajersztajn Abela i Rozenbaum Łaja
  13. Sztajnfeld Cyna i Feldsztajn Ruchla

1879
  1. Aleksander Moszek i Okowita Ruchla
  2. Blumenson Beniamin i Gołębiowska Chana
  3. Waldsztajn Izrael i Rosenberg Hindla
  4. Waks Berek i Rozensztajn Chana
  5. Linker Abram i Miłecka Rywka
  6. Młynarski Chaskiel i Zylbersztajn Łaja
  7. Oblęgorski Moszek i Zylberberg Frajdla
  8. Promnicki Lejba i Cukier Rywka
  9. Sosnowski Josek i Muler Rywka
  10. Frajman Icyk i Pięta Rywka
  11. Cukier Uryn Skibowska Chana

1880
  1. Blumenfeld Rachmil, Rozenblat Cyrla
  2. Wikiński Lejbuś, Cymerman Maria
  3. Kołtoński Lejzor, Sosnowska Sura
  4. Lewkowicz Izrael, Weltman Małka
  5. Minc Berek, Pintpulwer Emma

1881
  1. Bimko Icyk, Miodownik Łaja
  2. Weltman Herszel, Ruchla Markson
  3. Guterman Icyk, Rusienik Sura
  4. Pański Nuchym, Dutkiewicz Sura
  5. Lejtman Lewek, Goldryng Etel
  6. Lubelski Szaja, Ryng Gołda
  7. Miłecki Icek, Borensztajn Chaja
  8. Margualis Szmul, Szafir Chana
  9. Nutkowicz Dawid, Gotfrid Brandla
  10. Oblęgorski Icek, Zylberberg Estera
  11. Cukier Majer, Wajsblum Estera
  12. Sznylberg Icyk, Zylberberg Chaja
  13. Sznajderman Icyk, Medman Judesia

1882
  1. Albert Icek, Miodecka Rajzla
  2. Bebelski Kiwa, Sosnowska Ruchla
  3. Masłowski Aron, Czałczyńska Małka
  4. Frydman Szaja, Wajnryb Bajla
  5. Szmulewicz Aron, Aleksandrowicz Brandla

1883
  1. Biderman Zyskind, Osa Pesla
  2. Bodzechowski Joel, Rachtman Hania
  3. Weltman Berek, Gołębiowska Chindla
  4. Godfrid Icyk, Godfrid Chaja
  5. Garfinkel Josek, Blumensztajn Ruchla
  6. Miodownik Moszek, Boruchowicz Frandla
  7. Podliński Zelman, Strawczyńska Pesla
  8. Pański Mendel, Dutkiewicz Miłka
  9. Strawczyński Szmul, Konopkowicz Chana
  10. Finkelsztajn Szmul, Markson Rywka
  11. Czerchowski Icyk, Czerchowska Rajzla

1884
  1. Bebelski Ajzyk, Segal Szajndla
  2. Borkowski Nuchym, Borkowska Hania
  3. Gutwirt Hirsz, , Wajsblum Frajndla
  4. Żarnowski Mendel, Borensztajn Estera
  5. Krakowski Herszel, Ciapa Ruchla
  6. Lewkowicz Moszek, Rozencwajg Dyna
  7. Muzykant Herszla, Gołębiowska Tauba
  8. Mydlarz Majer, Zylberberg Gitla
  9. Rozenberg Mortka, Okowita Gitla
  10. Cukier Herszla, Borensztajn Małka
  11. Feder Aba, Waldsztajn Ruchla
  12. Feldsztajn Chaim, Cukier Łaja

1885
  1. Fruchtowicz Berek, Wikińska Estera
  2. Borensztajn Izrael, Frajman Tauba
  3. Wajsblum Uryn, Zylbersztajn Łaja
  4. Goldryng Moszek, Frydłowska Chana
  5. Gracman Wigdor, Szafir Estera
  6. Żarnowski Lejbuś, Wikińska Mindla
  7. Osa Nusym, Rozenberg Mindla
  8. Sosnowski Moszek, Strawczyńska Cyma
  9. Sas Chaim, Feldsztajn Fajgla
  10. Frucht Herszlik, Strawczyńska Łaja
  11. Szkło Lejzor, Frydłowska Cyrla

1886
  1. Waksman Chaim, Ryng Estera
  2. Wrocławski Josek, Albert Gitla
  3. Markowicz Lejba, Krajskopf Chawa
  4. Moszek Miodecki, Blumensztyk Cypla
  5. Cisłowski Mendel, Skibowska Maria

1887
  1. Albert Mendel, Elbirt Chaja
  2. Kkiewicz Mendel, Proszowska Ruchla,
  3. Barankiewicz Szmul, Altman Szajndla

1888
  1. Rusienk Chaim, Sosnowska Luba
  2. Feldman Abram, Frajnsztajn Ruchla

1889
  1. Borensztajn Majer, Wikińska Miłka
  2. Dajzman Alter, Szkło Gitla
  3. Zylbering Majer, Rozencwajg Maria
  4. Konotkowicz Szlama, Czerchowska Gitla
  5. Krakowski Todrys, Żarnowska Estera
  6. Marymont Fiszel, Rozenberg Łaja
  7. Miodecki Chemja, Gołębiowska Bajla
  8. Oblęgorski Jankiel, Oblęgorska Cymla
  9. Herberg Juda, Okowita Sura
  10. Cukier Icyk, Skibowska Chana
  11. Cukier Godel, Chmielnicka Gołda
  12. Szczerba Izrael, Borensztajn Ruchla
  13. Jakubowicz Chaskiel, Frydłowska Cyrla

1890
  1. Berger Szaja , Markson Estera
  2. Borkowski Calel, Mordkowicz Łaja
  3. Weltman Aminel, Miłecka Cypla
  4. Dembiński Abram, Zylberberg Cyrla
  5. Kenigsztajn Jankiel, Wikińska Frajndla
  6. Rajzman Herszel, Rajzman Małka,
  7. Rachtman Lejzor, Manela Małka
  8. Frydłowski Chaim, Aleksandrowicz Estera
  9. Czerchowski icyk, Konotkowicz Gitla
  10. Szkło Izrael, Borkowska Sura

1891
  1. Borensztajn Szlama, Krawczyk Łaja c. Izraela
  2. Zylberberg Zelik, Podlińska Chaja
  3. Sadowski Kalma, Goldryng Łaja
  4. Feldsztajn Josek, Krawczyk Łaja c. Joska
  5. Frajman Eliasz, Borensztajn Maria
  6. Szajndrowicz Herszla, Borensztajn Łaja

1892
  1. Aleksander Mnyl, Aleksandrowicz Frula
  2. Aleksandrowicz Berek, Klajnerman Chaja
  3. Wikiński Jankiel, Cukier Chawa
  4. Gutman Szlama, Weltman Chaja
  5. Rubinowicz Herszla, Charenzowska Gołda
  6. Rosberg Zelman, Blumensztajn Mindla
  7. Federman Icek, Feldsztajn Złata
  8. Ciapa Lejzor, Skurnicka Szajndla

1893
  1. Alterman Moszek, Skibowska sura
  2. Biedny Moszek, Wikińska Ruchla
  3. Gotlib Chaim, Szkło Pesla
  4. Rybowski icek, Abramowicz Rywka
  5. Sosnowski Froim, Wolanowska Chaja
  6. Sosnowski Zajnwel, Rusinek Ruchla
  7. Finkelsztajn Josek, Zylbersztajn Brajdla
  8. Horman Pinkus, Promnicka Luba

1894
  1. Arbesman Majer, Aleksander Estera
  2. Gołębiowski Josek, Gołębiowska Sura
  3. Goldfarb Josek, Czerchowska Kajla
  4. Guterman Chenoch, Ryng Mindla
  5. Osa Chenoch, Herszlikowicz Gołda
  6. Rozenfarb Jankiel, Aleksandrowicz Fajgla
  7. Ajzensztajn Emanuel, Włoszczowska Rajzla

1895
  1. Aleksandrowicz Herszla, Markowicz Kajma
  2. Aleksandrowicz Moszek, Aleksander Krusa
  3. Brzeski Mortka, Feldsztajn Łaja
  4. Wajnsztok Zajwel, Wajnryb Sura
  5. Gancarski Chaim, Płuciennik Sura
  6. Ostrowiecki Abram, Wierzchowska Bajla
  7. Strawczyński Icyk, Oblęgorska Maria
  8. Fajnsztajn Zelman, Wierzchowska Chana
  9. Szejer Szlama, Rozencwajg Małka

1896
  1. Brzeziński Lejzor, Szkło Minda
  2. Godfryd Lejzor, Blumensztajn Rajza
  3. Dutkiewicz Amiel, Cytryn Ruchla
  4. Żarnowski Szlama, Zylberberg Ruchla
  5. Żelazo Berek, Rozensztajn Chaja
  6. Strawczyński Moszek, Szlamowicz Cypla
  7. Rozenwald Szlama, Oblęgorska Ruchla
  8. Cukier Abram, Sosnowska Łaja
  9. Szlajfer Jankiel, Paciorkowska Ruchla

1897
  1. Albert Herszla, Szterenzys Gindel
  2. Wikiński kałma, Młynarska Tauba
  3. Wierzba Moszek, Miodownik Rajza
  4. Herszlowicz Abram, Jakubowicz Frymel
  5. Dutkiewicz Aron, Wajnryb Chaja
  6. Icykowicz Judka, Żarnowska Kajla
  7. Płuciennik Abram, Blumenson Estera
  8. Rajzman Herszla, CzCzuchowska Bajla
  9. Feldman Josek, Feldman Pesla
  10. Frajmich Uszer, Amburska Kajla
  11. Szulewicz Jankiel, Edelsztajn Fajgla

1898
  1. Borensztajn Jankiel, Strawczyńska Bajla
  2. Grinbaum Wolf, Borensztajn Rajza
  3. Gutman Kałma, Sosnowska Brandla
  4. Manela Icyk, Hirsz Estera
  5. Manela Rywen, Blat Cypla
  6. Podliński Lejbuś, Strawczyńska Chindla
  7. Rozencwajg Lejb, Kopel Chaja
  8. Sajkiewicz Abram, Markson Sura
  9. Feld Szoel, Okowita Łaja
  10. Feldsztajn Jankiel, Feldsztajn Ruchla

1899
  1. Waks Szlama, Aleksandrowicz Ajdla
  2. Donersztajn Gimel, Żarnowska Kajla
  3. Zylberminc Szlama, Gruszka Chaja
  4. Zylberman Moszek, Kopel Chinda
  5. Korman Josek, Kotlicka Gołda
  6. Koźliński Michel, Lejwan Małka
  7. Kasza jakub, Linker Dyna
  8. Machtyngier Nuszel, Manela Zysla
  9. Nawarski Kamil, Linker Estera
  10. Solnik Szul, Aleksander Chana
  11. Strawczyński Szmul, Wajskopf Chana
  12. Frajman Nusym, Dutkiewicz Perla
  13. Cukier Uryn, Promnicka Fajgla
  14. Cukierman Abram, Gołębiowska Jochwet

1900
  1. Arkusz Chilel, Miodownik Chana
  2. Wikiński Chaskiel, Krajskopf Ałta, Gitla
  3. Goldman Abram, Blumenson Gitla
  4. Gruszka Abram, Ickowicz Szajndla
  5. Ajnsztajn Aron, Moszkowicz Rajzla
  6. Zylberberg Moszek Podlińska Sura
  7. Kurcberg Boruch, Aleksandrowicz Gitla
  8. Furman Szmul, Kuprowicz Chawa
  9. Czerchowski Izrael, Szkło Mindla
  10. Henigman Estera

1901
  1. Aleksandrowicz Herszla, Lewkowicz Rajzla
  2. Borencwajg Mendel, Strawczyńska Chana
  3. Wikiński Dawid, Czałczyńska Gitla
  4. Gołębiowski Zelma, Rajzman Szajndla
  5. Gruszka Jankiel, Jakubowicz Chana
  6. Krakowski Mendel, Ciapa Sura
  7. Rajzman Josek, Strawczyńska Chana
  8. Fridbegr Icyk, Ryng Gitla
  9. Czerchowski Kasryl, Żelazo Chaja

1902
  1. Luft Zelman, Feder Rachela
  2. Paciorkowski Mortka, Herszlikowicz Ruchla
  3. Rafałowicz Herszla, Skibowska Rywka
  4. Rozenholz Lejbuś, Aleksandrowicz Gitla
  5. Sosnowski Szmul, Rozencwajg Chaja
  6. Teitenbaum Załma, Węgielnik Ruchla
  7. Szejn Zajdel, Gołębiowska Ruchla
  8. Heszel Moszek, Waldsztajn Chaja
  9. Frydłowski Dawid, Edelsztajn Gołda
  10. Frucht Szaja, Albert Majndla
  11. Cukier Chaim, Gołębiowska Gitla,
  12. Sztejnfeld Wolf, Weltman Frajdla

1903
  1. Albirt Szmul, Markson Chana
  2. Aplewicz Dawid, Aleksander Bajla
  3. Fridberg Abram, Strawczyńska Małka
  4. Kac Abram, Waldsztajn Chana
  5. Miodecki Szmul, Miodecka Pesla
  6. Pszenica Icyk, Strawczyńska Chana
  7. Rapoport Boruch, Cukier Ruchla
  8. Fajgenblat Szmul, Szkło Fajgla
  9. Fajgenblat Szmul, Aleksander Rywka
  10. Hercberg Szmul, okowita Bajla
  11. Szajowicz Josek, Borensztajn Pesla

1904
  1. Apelsztajn Chil, Feder Rywka
  2. Borkowski Simon, Mordkowicz Bajla
  3. Byk Mojsze, Fridman Chana
  4. Laskowski Michael, Strawczyńska Pesla
  5. Markson Szlama, Gołębiowska Chaja
  6. Pakuła Szlama, Albirt Maria
  7. Rajzman Herszel, Rajzman Kajla
  8. Strawczyński Wolf, Wikińska Pesla
  9. Fajgenblat Nuta, Feldsztajn Maria
  10. Szkło Fajwel, Żelazo Sura

1905
  1. Wikiński Moszek, Młynarska Ruda
  2. Wajgart Zelma, Promnicka Kajla
  3. Waksman Moszek, Miodownik Tauba
  4. Dudkiewicz Icyk, Goldmer Ita
  5. Żarnowski Lejbuś, Strawczyńska Kajla
  6. Kopel Majer Chil, Blumenson Dwojra
  7. Ossia Eliasz, Waksman Rywka

1906
  1. Biderman Izrael, Herszlikowicz Chaja
  2. Goldszajd Pinkus, Proszowska Chendla
  3. Goldszajd Jakub, Rywka Wikińska
  4. Kotlicki Mortka, Włoszczowska Ruda
  5. Kersztencwajg Szlama, Okowita Maria
  6. Lejwa Szaja, Miłecka Brandla
  7. Mendlowicz Berek, Strawczyńska Fajgla
  8. Plaster Icyk, Sosnowska Sura
  9. Rajzman Gindel, Szpira Gitla
  10. Rubinowicz Uryn, Rajzman Chawa

1907
  1. Rozensztajn Szlama, Cukier Maria
  2. Wajntraub Eliasz, Ciapa Bajla
  3. Gancarski Jankiel, Blumenson Gitla
  4. Fridman Abram, Skibowska Tauba
  5. Ojzen Bendet, pańska Chana
  6. Lewkowicz Chaskiel, Weltman Ruchla
  7. Macierkiewicz Lejbuś, Gołębiowska Chana
  8. Ryng Menachem, Gancarska Bajla
  9. Żarnowski Moszek, Aleksander Sura

1908
  1. Wikiński Wolf, Wikińska Rajzla
  2. Waks Josek, Cukier Pesla
  3. Gbaum Mordka, Borensztajn Chana
  4. Zylberberg Dawid, Rajzman Chana
  5. Korpsuk Aron, Aleksander Małka
  6. Luftman Abram, Chmielnicka Sura
  7. Przednówek Szmul, Dudkiewicz Maria
  8. Rajsztajn Jankiel, Jakubowicz Gitla
  9. Rozenberg Abram, Waldsztajn Mindla
  10. Rubinsztajn Jakow, Kestersztajn Chana
  11. Szwelgerberg Moszek, Feder Sura

1909
  1. Blumenson Beniamin, Sztejn Rywka
  2. Lubiński Szulim, Żarnowska Szajndla
  3. Proszowski Josek, Rajzman Ruchla
  4. Strawczyński Izrael, Strawczyńska Fajgla
  5. Sosnowski Majer, Czerchowska Sura
  6. Handelsman Szmul, Majzel Sura
  7. Horman Bajm, Sosnowska Sura
  8. Eizenberg Abram, Waksman Pesla

1910
  1. Amburski Chaim, Herszlikowicz Rojza
  2. Aleksander Lejba, Aleksander Perla
  3. ZajączkowskiM Chaim, Strawczyńska Ruchla
  4. Kenigsztajn Jankiel, Sosnowska Mindla
  5. Podliński Jankiel, Aleksandrowicz Łaja
  6. Strawczyński izrael, Podlińska Pesla
  7. Cukier Berek, Brzechowska Roza
  8. Fiszlewicz Szmul, Rajzman Dobvra
  9. Feder Moszek, Cukier Gitla
  10. Fiszelski Josek, Szkło Chana
  11. Szlezinger Lemiel, Cukier Sura

1911
  1. Grauman Moszek, Zilbering Chana
  2. Dutkiewicz Moszek, pańska Ruda
  3. Zylberberg Icek, Podlińska Maria
  4. Zyskind Jakow, Markson Łaja
  5. Nordon Szlama, Blumenson Chawa
  6. Rechtman Aron, Goldman Pesla
  7. Strawczyński Fajwel, Proszowska Ruchla
  8. Sztajnfeld Josek, Oblęgorska Chesia

1912
  1. Artman Berek, Konotkiewicz Rajza
  2. Brajsbrot Michael, Aleksander Gitla
  3. Dutkiewicz Amil, Zylberberg Chaja
  4. Machtyngier Mortla Strawczyńska Łaja
  5. Scisłowski majer Czerchowska Miłka
  6. Turski Gecel, Rajzman Chana
  7. Trzebiner Szlama, Feder Dyna
  8. Cukrowski Majer, Rajzman Rywka

1920
  1. Aleksander Icek, Lewkowicz Curla
  2. Goldszajd Salomon,Olsztejn Maria
  3. Gołębiowski Aba, Rechtman Łaja
  4. Goldfeder Nachman, Gołębiowska Mindla

1921
  1. Gancarski Jankiel, Gancarska Gitla
  2. Kałmowicz Jankiel, Kenigsztajn Sura
  3. Lewkowicz Jakub, Gruszka Chana
  4. Najmiler Dawid, Korngold Szajndla
  5. Laks Chil, Dębińska Chana
  6. Rozenblum Izrael, Dutkiewicz Pesla
  7. Wilczkowski Nuchym, Czerchowskla Sura

1923
  1. Frydman Chaskiel, Gancarska Estera
  2. Konotkiewicz Kasryl, Czerchowska Kajla
  3. Rybowski Dawid, Jakubowicz Gitla
  4. Rozencwajg Chaim, Rozencwajg Chaja

1924
  1. Ajhc Gecel, Żelazo Estera
  2. Rozensztajn Moszek, Lewkowicz Frajdla
  3. Rozencwajg Mordka, Cukier Rywka
  4. Kenigsztajn Majer, Sosnowska Leokadia
  5. Strawczyński Fajwel, Strawczyńska Chana

1925
  1. Aleksander Abram, Borensztajn Chawa
  2. Borensztajn Lejbuś, Podlińska Chaja
  3. Cukier Uryn, Cukier Estera
  4. Grosman Aron, Lejwand Estera
  5. Kapitulnik Izrael, Weltman Chaja Estera
  6. Laskowski Szlama, Żelazo Bajla
  7. Strawczyński Szewek, Charenzowska Frandla
  8. Szczerba Szmul, Cukier Sura

1926
  1. Hercygier Hilel, Wajnsztok Pesla
  2. Weltman Izrael, Wajnbaum Chana
  3. Zylberszac Szlama, Frucht Chaja

1927
  1. Cukier Chil, Rajzman Hinda

1928
  1. Oleśnicki Josek, Szkło Hinda

1929
  1. Janklewicz Abram, Strawczyńska Hinda

1930
  1. Gołębiowski Hilel, Herszkowicz Rywka Jenta

1931
  1. Cukier Josif, Rapoport Dina
  2. Ostrym Lejzor, Waldsztajn Łaja
  3. Strawczyński Lejbuś, Leśnicka Łaja

1933
  1. Albirt Izrael, Krakowska Kajla
  2. Borensztajn Hersz, Rajzman Szajndla
  3. Blumenson jankiel, Mondszein Brucha

1934
  1. Dutkiewicz Moszek, Waksman Basia
  2. Szlamowicz Abram, Kopel Ruchla

1935
  1. Rozenblat Szymon, Cukier Rywka
  2. Rozenbaum Szlama, Gancarski berek
  3. Sztajnszlajder Majer, Luftman Chana
  4. Wajnsztok Boruch, Cukier Frymeta

1936
  1. Blumenson Izrael, Lewit Ruchla
  2. Grynbaum Josef, Minc Gołda
  3. Rajzman Moszek, Proszowska Ruchla
  4. Strawczyński Icio, Strawczyńska Icha

1937
  1. Brajbort Abram, Ossja Pesla
  2. Feldsztajn Berek, Cukier Estera
  3. Frydman Zelman, Zylbersztajn Estera
  4. Halperin Chaim, Kopel Chana
  5. Kopel Jankiel, Zylbercan Chana
  6. Tauman Aron, Płuciennik Liba
  7. Żarnowski Chaim, Zarnowska Rojza
  8. Zarnowski Chaim Szmul, Chrzanowicz Chaja

1938
  1. Birenbaum Wigdor, Żarnowska Złata
  2. Cukier Moszek Zelik, Rafałowicz Szwa
  3. Chłopski Zucher, Finkler Liba
  4. Faktor Chil, Luftman Estera
  5. Paciorkowski Szukim, Cukier Raszka
  6. Strawczyński Dawid, Frucht Kajla
  7. Weltman Pinkus, Waldsztajn Estera
  8. Zylberberg Jakub, Aleksander Fajgla
  9. Wikiński Dawid, Cukier Maria

 

Zmarli w Łopusznie

1874
  1. Borensztajn Maria
  2. Cymerman Pesla
  3. Charenzowska Szajndla
  4. Gutman Josek
  5. Paciorkowska Dyna Rajza
  6. Paciorkowski Boruch
  7. Sosnowska Sura Estera
  8. Wajsblum Majer Lejba
  9. Żelazo Dawid
  10. Żelazo Izrael

1875
  1. Aleksander Chana
  2. Gołębiowska Chana
  3. Pięta Sura
  4. Płuciennik Chana
  5. Rozenwald Rywka
  6. Wajsblum Henoch
  7. Wajsblum Josek
  8. Wikińska Ewa
  9. Wikińska Chana

1876
  1. Albert Berek
  2. Aleksander Lejba
  3. Borkowski Icek
  4. Cerkowski Izrael
  5. Gutman Fryma
  6. Markson Efraim
  7. Miodownik Gitla
  8. Strawczyńska Chaja
  9. Wajsblum Szyfra
  10. Wikińska Chaja

1877
  1. Borkowska Liba
  2. Ciapa Szmul
  3. Feder Szyfra
  4. Guterman Icek
  5. Ryng Pesla
  6. Waldsztajn Chinda
  7. Żarnowski Lejba
  8. Żarnowski Wolf

1878
  1. Guterman Dwojra
  2. Cukrowicz Estera
  3. Czerchowski Izrael
  4. Dutkiewicz Chana
  5. Kadsztejn Estera
  6. Kozłowski Lejbuś
  7. Płuciennik Chana
  8. Rechtman Berek
  9. Zimerfeld Jankiel
  10. Zylbering Nacha

1879
  1. Aleksander Rajzla
  2. Blumenson Rywka
  3. Charenzowski Berek
  4. Cukier Mnyl
  5. Feldman Dobra
  6. Henman Abram
  7. Jakubowicz Jakub
  8. Krajskopf Brajdla
  9. Manela Etla
  10. Rozenblum Estera
  11. Rusinek Jochwet
  12. Skibowska Sura
  13. Sosnowska Chana
  14. Szkło Bajla
  15. Szkło Herszel
  16. Waldsztajn Chaja
  17. Waldsztajn Zelman
  18. Żarnowski Moszek

1880
  1. Albert Małka
  2. Cukier Ruchla
  3. Czałczyńska Sara
  4. Gerszonowicz Ruchla
  5. Gołębiowska Sura
  6. Gutman Dawid
  7. Gruszka Maria
  8. Oblęgorska Estera
  9. Weltman Chaja
  10. Żarnowska Ajdla

1881
  1. Albert Bajla
  2. Cyna Zysma
  3. Demba Herszek
  4. Feldsztajn Gitla
  5. Linker Pesla
  6. Pański Dawid
  7. Rajzman rachela
  8. Sznajdrowicz Berek
  9. Sznajdrowicz Rywka
  10. Wajnryb Moszek
  11. Wołnowski Abram
  12. Zylberberg Nacha

1882
  1. Gołębiowska Chana
  2. Gołębiowska Gitla
  3. Laskowska Sura
  4. Medman Małka
  5. Rajzman Frajndla
  6. Rozenblum Małka
  7. Rusinek Chaja
  8. Sztajnfeld Rywka
  9. Weltman Moszek
  10. Żarnowski Jankiel
  11. Żelazo Mnyl

1883
  1. Kotlicki Szaja
  2. Linker icek
  3. Łubiński Icio
  4. Rusinek Chanania
  5. Strawczyński Dawid
  6. Strawczyński Mortka
  7. Weltman Jankiel
  8. Zylberberg Moszek

1884
  1. Albert Izrael
  2. Blumenfeld Kopel
  3. Cukier Icyk
  4. Cukier Szajndla
  5. Gotfryd Chaim
  6. Gołębiowski Chaim
  7. Gutman Cyna
  8. Linker Chaskiel
  9. Herszlikowicz Szmul

1885
  1. Albert Chaim
  2. Aleksander Zyndel
  3. Borkowski Lejbuś
  4. Borensztajn Chaskiel
  5. Borensztajn Tauba
  6. Feldsztajn Moszek
  7. Fiszman SZmul
  8. Kozłowska Nacha
  9. Lewkowicz Herszla
  10. Markson Małka
  11. Promnicka Rajzla
  12. Rajzman Szmul
  13. Sznajdrowicz Perla
  14. Wołnowski Moszek s. Zelmana
  15. Wołnowski Moszek s. Lejzora
  16. Żelazo Kopel

1886
  1. Amburska Chaja
  2. Borensztajn Szlama
  3. Feldsztajn Perla
  4. Fiszkowicz Lewek
  5. Gutwirt Pinkus
  6. Henigman Chaim
  7. Krakowski Moszek
  8. Manela Pesla
  9. Szkło Tauba
  10. Szkło Szlama
  11. Zylbersztajn Szmelka
  12. Zylbersztajn Małka

1887
  1. Aleksandrowicz Aba
  2. Cukier Abram
  3. Cukier Icek
  4. Frajman Mendel
  5. Promnicki Moszek
  6. Rozencwajg Nuchym
  7. Rybowska Rywka
  8. Strawczyński Szmul
  9. Sznajdrowicz Pesla
  10. Weltman Rywka
  11. Zylberberg Gitla

1888
  1. Albert Izrael
  2. Bimka Szaja
  3. Borkowska Maria
  4. Cukier Estera
  5. Cukier Rajzla
  6. Gałęzowska Chaja
  7. Korpusiński Michael
  8. Młynarski icek
  9. Skibowski Wolf
  10. Sosnowski Chaim
  11. Szkło Szyfra

1889
  1. Aleksandrowicz Chenoch
  2. Biderman Sura
  3. Borensztajn Kisril
  4. Broks Herszla
  5. Dajzman Lejzor
  6. Gołębiowski Izrael
  7. Linker Icyk
  8. Notkowicz Rajzla
  9. Rozencwajg Chaja
  10. Wajsblum Josek
  11. Zilberberg Fryszel
  12. Żarnowski Abram-Lejba
  13. Żarnowski Abram

1890
  1. Albert Bajla
  2. Borkowska Frymet
  3. Borkowski Szmul
  4. Chęcińska Bajla
  5. Cym,erman Bajla
  6. Cukier Rywka
  7. Czerchowska Sura
  8. Czałczyński berek
  9. Wikiński Herszel
  10. Gotrrid Maria
  11. Gołębiowski Eliasz
  12. Irlecht Josek
  13. Markson Josek
  14. Matymont Łaja
  15. Promnicki Herszel
  16. Podlińska Łaja
  17. Rajzman Rywka
  18. Ryng Wigdor
  19. Szkło Fajgla

1891
  1. Borkowska Fajgla
  2. Barankiewicz Rajza
  3. Cymerman Icek
  4. Dutkiewicz Estera
  5. Konotkiewicz Jankiel
  6. Krakowska Sura
  7. Łubiński Pinkus
  8. Rajzman Josek
  9. Strawczyńska Sura
  10. Żarnowski Icek
  11. Żelazo Idesa

1892
  1. Borkowska Łaja
  2. Baks Aron
  3. Cukier Rywka
  4. Gruszka Nusym
  5. Żarnowski Icek
  6. Lejwan Jankiel
  7. Lewkowicz Chaja
  8. Miodownik Bajla
  9. Oblęgorska Cypla
  10. Promnicki Lejba

1893
  1. Borkowski Moszek
  2. Kotlicka Chana
  3. Korpusiński Jojsef
  4. Miodownik Bajla
  5. Rozenberg Sura
  6. Feder Jankiel
  7. Weltman Josek
  8. Weltman Gerszon
  9. Weltman Izrael
  10. Wikińska Liba
  11. Wikińska Rywka
  12. Wikińska Sura

1894
  1. Albert Chaja
  2. Arkusz Moszek
  3. Aleksandrowicz Dawid
  4. Brajndorf Brajndla
  5. Pięta Hinda
  6. Rusinek Moszek
  7. Sosnowski kalma
  8. Strawczyńska Sura
  9. Skibowska Chawa
  10. Szkło Szmul
  11. Waksman Sura
  12. Wajsblum Elka
  13. Wierzychowska Ruchla
  14. Wikiński Herszla
  15. Zylberberg

1895
  1. Amburska Małka
  2. Aleksander Lejzor
  3. Albert Maria
  4. Blumensztajn Chana
  5. Biedna Ruchla
  6. Chęciński berek
  7. Cukier Chaja
  8. Cukier Rajzla
  9. Cukier Jankiel
  10. Cukier Kałma
  11. Czałczyński JAnkiel
  12. Fedman Złata
  13. Weltman Rywka
  14. Gutman Chana
  15. Korpusiński Fajwel
  16. Linker Maria
  17. Markson Majloch
  18. Medman Perec
  19. Młynarski Abram
  20. Oblęgorska Frymet
  21. Oblęgorska Chaja
  22. Rybowski Abram
  23. Sosnowska Chana
  24. Strawczyński Szmuyl
  25. Szkło Zelek
  26. Szkło Wolf

1896
  1. Herszlikowicz Frymet
  2. Dębicki Nusym
  3. Fedman Izrael
  4. Frajman Gitla
  5. Frucht Sura
  6. Kostersztajn Jankiel
  7. Miodownik Jochwet
  8. Oblęgorski Izaak
  9. Oblęgorska Estera
  10. Osa Gołda
  11. Rozenberg Perec
  12. Rechtman Izrael
  13. Strawczyński Kałma
  14. Strawczyński Lejbuś
  15. Szkło Chaja
  16. Wierzychowska Chana
  17. Żelazo Moszek

1897
  1. Aleksandrowicz Szaja
  2. Borkowska Fajgla
  3. Borkowski Izrael
  4. Berger Estera
  5. Cukier Lejzor
  6. Cukier Szyja
  7. Linker Icyk
  8. Miodownik Sura
  9. Rajzman Icyk
  10. Rozenberg Bajla
  11. Rybowski Abram
  12. Strawczyńska Brandla
  13. Sosnowska Frajdla
  14. Szkło Lejzor

1898
  1. Aleksander Icek
  2. Aleksander Chana
  3. Borensztajn Lewek
  4. Charenzowski Abram
  5. Czerchowski Herszla
  6. Frajman Szmul
  7. Gołębiowska Chawa
  8. Grinbaum Lejbus
  9. Manela Izrael
  10. Rusinek Wolf
  11. Rybowski Zendel
  12. Rozencwajg Moszek
  13. Rajzman Chaja
  14. Strawczyński Szlama
  15. Sosnowski Szmul
  16. Szczerba Tojba

1899
  1. Aleksander Chaim
  2. Borensztajn Izrael
  3. Borensztajn Chana
  4. Borkowska Ela
  5. Cukier Łaja
  6. Cukier MOszek
  7. Feder Josek
  8. Feder Rajzla
  9. Feldsztajn Gindla
  10. Goldmer Sura
  11. Gołębiowska Chaja
  12. Gołębiowska Pesla
  13. Goldman Liwa
  14. Kochman Fajwel
  15. Miodownik Sura
  16. Miodecki Majer
  17. Płuciennik Josek
  18. Segal Chaja
  19. Strawczyński Judka
  20. Strawczyński Josek
  21. Strawczyński Zelik
  22. Szkło Izrael
  23. Szkło Judka
  24. Weltman Maria
  25. Wajsblum Abram
  26. Wolfsztajn Gołda
  27. Wolfsztajn Aron

1900
  1. Aleksander Abram
  2. Aleksandrowicz Kajla
  3. Blumenson Jankiel
  4. Charendorf Abram
  5. Icykowicz Rachela
  6. Konotkowicz Icyk
  7. Laskowska Złata
  8. Miodecka Gołda
  9. Miodownik Ruchla
  10. Miodownik Zajwel
  11. Majzel Maria
  12. Markiewicz Izrael
  13. Oblęgorski Abram
  14. Strawczyńska Nucha

1901
  1. Albert Herszla
  2. Aleksandrowicz Chaja
  3. Brzyski Icyk
  4. Chęciński Jankiel
  5. Cukier Josek
  6. Edelsztajn Szmul
  7. Grinbaum Abram
  8. Grinbaum Herszla
  9. Gołębiowski Chilel
  10. Gutman Wigdor
  11. Goldmer Beniamin
  12. Goldmer Chilel
  13. Goldmer Majer
  14. Krawczyk Izrael
  15. Markson Chaim
  16. Markson Icyk
  17. Miodownik Josek
  18. Sosnowski Mortka
  19. Sosnowski Zainwel
  20. Strawczyński Wolf
  21. Sznajdrowicz Icyk
  22. Szplit Rywka
  23. Waks Frajndla

1902
  1. Aleksandrowicz Lejbuś
  2. Wikiński Chilel
  3. Dutkiewicz Herszla
  4. Zylbersztajn Gitla
  5. Zylhorc Symcha
  6. Lewkowicz Herszla
  7. Młynarski Cyna
  8. Rybowska Rywka
  9. Rajzman Josek
  10. Feldsztajn Wigdor
  11. Szkło Lejba
  12. Ajzenberg Abram

1903
  1. Herszlikowicz Abram
  2. Gotesman Icyk
  3. Dziadek Chaja
  4. Kotlicki Michel
  5. Miodecka Cyrla
  6. Ryng Josek
  7. Rajzman Rywka
  8. Szrajman Izrael
  9. Hessel Abram
  10. Ciapa Kajla

1904
  1. Wikińska Hinda
  2. Gutman Szejwa
  3. Manela Izrael
  4. Ossia Ruchla
  5. Pański Ajzyk
  6. Rajzman Małka
  7. Ryng Towja
  8. Sosnowski Josek
  9. Strawczyński Szaja
  10. Skibowski Efroim
  11. Feldsztajn Fajwel
  12. Frajman Wolf
  13. Frucht Jakow
  14. Cukier Moszek

1905
  1. Borkowski Szul
  2. Blumensztajn Fajgla
  3. Bebelski Josek
  4. Waksman Icyk
  5. Waksman Chaim
  6. Waldsztajn Rywka
  7. Dudkiewicz Chaja
  8. Żelazo Chaja
  9. Zylberberg Mnyl
  10. Zylberberg Frymeta
  11. Kastersztajn Josek
  12. Konotkiewicz Rywka
  13. Markson Izrael
  14. Miodecki Boruch
  15. Okowita Zelman
  16. Potasiewicz Gołda
  17. Strawczyński Boruch
  18. Żarnowska Sura
  19. Żelazo Sura

1906
  1. Blumenfeld Gitla
  2. Borensztajn Manela
  3. Blumenson Chana
  4. Weltman Chaja
  5. Weltman Sura
  6. Waldsztajn Chaja
  7. Grinbaum Jakow
  8. Gołębiowski Icyk
  9. Rozencwajg Chaim
  10. Strawczyńska Chaja
  11. Rajzman Gendla
  12. Ciapa Kajla
  13. Szmulewicz Perla
  14. Waldsztajn Chinda

1907
  1. Bebelska Łaja
  2. Kotlicki Moszek
  3. Luftman Chaja
  4. Mortkowicz Herszla
  5. Proszowski Pinkus
  6. Podliński Zelik
  7. Płuciennik Eliasz
  8. Rusinek Mortka
  9. Strawczyńska Bajla

1908
  1. Aleksander Szmul
  2. Waldsztajn Szlama
  3. Gruszka Abram
  4. Zylberberg Sura
  5. Płuciennik Liba
  6. Rusinek Wolf
  7. Strawczyńska Chencia
  8. Strawczyński Dawid
  9. Feldsztajn Lejba
  10. Cukrowicz Kałma
  11. Żelazo Fajgla
  12. Linker Gitla
  13. Lewkowicz Gitla
  14. Ciapa Abram
  15. Szkło Mnyl
  16. Miłecka Estera
  17. Rajzman Sura

1909
  1. Gutman Herszla
  2. Krajskopf Małka
  3. Manela Rywen
  4. Medman Chana
  5. Najfeld Berek
  6. Rajzman Machul
  7. Rajzman Moszek
  8. Cukier Ruchla

1910
  1. Aleksander Jankiel
  2. Biderman Perla
  3. Waldsztajn Sura
  4. Wikiński Abela
  5. Gruszka Małka
  6. Dutkiewicz Ruchla
  7. Zylberberg Abram
  8. Kopel Gabriel
  9. Kenigsztajn Nacha
  10. Luftman Chil
  11. Feldsztajn Godel
  12. Cukier Abram

1911
  1. Aleksander Herszel
  2. Wikiński Jankiel
  3. Gołębiowska Łaja
  4. Duński lejb
  5. Promnicki Aron
  6. Rozencwajg Abram
  7. Jakubowicz Berek
  8. Kac Rachmil
  9. Miłecki Binem
  10. Ossia Szlama
  11. Podliński Moszek
  12. Strawczyńska Nacha
  13. Frajman Gdala

1912
  1. Aleksander Kajla
  2. Dutkiewicz Szyfra
  3. Markson Gitla
  4. Miodownik Lejbuś
  5. Rajzman Mnyl
  6. Rajzman Machul
  7. Strawczyński Zelik
  8. Strawczyński Szlama

1913-1919- ?

1920
  1. Brajbort Estera
  2. Bebelski Ejzyk
  3. Feldsztajn Fajwel
  4. Feldsztajn Abram
  5. Goldlust Chana
  6. Feldsztajn Frajndla
  7. Gołębiowski Berek
  8. Gancarski Lejbuś
  9. Klajner Josek
  10. Podlińska Nacha

1921
  1. Podlińska Chaja
  2. proszowska Nacha
  3. Proszowski Pinkus
  4. Rajzman Symcha
  5. Szkło Maria
  6. Luftman Maria
  7. Strawczyńska Gołda
  8. Strawczyńska Gfajgla
  9. Borkowski Perec

1922
  1. Ring Chawa
  2. Strawczyńska Frajdla

1923
  1. Piaster Fajgla
  2. Szajer Moszek

1924
  1. Blumenson Rywka
  2. Jakubowicz Frajdla
  3. Szajer Chil

1925
  1. Kapłan Frymeta
  2. Kapitulnik Chana Chinda
  3. Kopel Majer-Chil
  4. Strawczyńska Perla
  5. Szczerba Izrael
  6. Żarnowski Lejbuś

1926
  1. Aleksander Josek
  2. Frydlewska Gołda
  3. Debiński Szmul
  4. Kenigsztajn jankiel
  5. Proszowski Szulim
  6. Ścisłowska Maria
  7. Zylberberg Lejbuś

1927
  1. Borensztajn Achla
  2. Czerchowski Kasryl

1929
  1. Gruszka Całel
  2. Sosnowska Fajgla

1933
  1. Rozencwajg Icek
  2. Strawczyński Szmerek

1934
  1. Strawczyński Dawid

1935
  1. Frajman Icek
  2. GoŁębiowski manela
  3. Ginat Josek
  4. Żarnowski Moszek

1937
  1. Borensztajn Tauba
  2. Cukier Dobra
  3. Frajman Tauba
  4. Konotkiewicz Ruchla
  5. Weltman Berek

1938
  1. Aleksandrowicz Gołda
  2. Borkowski Judka
  3. Czerchowski Moszek Uryn

 

« Previous Page Table of Contents


This material is made available by JewishGen, Inc. and the Yizkor Book Project for the purpose of
fulfilling our mission of disseminating information about the Holocaust and destroyed Jewish communities.
This material may not be copied, sold or bartered without JewishGen, Inc.'s permission. Rights may be reserved by the copyright holder.


JewishGen, Inc. makes no representations regarding the accuracy of the translation. The reader may wish to refer to the original material for verification.
JewishGen is not responsible for inaccuracies or omissions in the original work and cannot rewrite or edit the text to correct inaccuracies and/or omissions.
Our mission is to produce a translation of the original work and we cannot verify the accuracy of statements or alter facts cited.

  Łopuszno, Poland     Yizkor Book Project     JewishGen Home Page


Yizkor Book Project Manager, Lance Ackerfeld
This web page created by Max G Heffler

Copyright ©1999-2014 by JewishGen, Inc.
Updated 28 Jan 2012 by MGH